Új hozzászólás Aktív témák

  • akoska23

    aktív tag

    Sziasztok! Rég jártam már itt de a most ugy érzem valami probléma van a géppel. Windows 7-et használtam lefrissitettem win10 re és van pár furcsaság. Az egész ott kezdődött hogy a videókártya illesztőt felrakta de nem lehetett maximális felbontásra állitani csak mikor lecseréltem egy régebbi illesztőprogramra amit a laptop gyártó oldalán találtam win7 hez. A másik furcsa dolog hogy nem lehet alapértelmezett programnak beállitani a VLC media playert mert nem is ajánlja fel a listában viszont az x-264 filmeket a gyári lejátszó el sem inditja bejön az ablak a film cimével tölt egy kicsit majd kilép. A harmadik gondom: Firefox inditáskor mindig megkérdezi hogy alapértelmezett böngésző stb de ez sincs a listában és elég idegesitő az meg hogy win10 alatt minden jelszómat elfelejti a Firefox pláne. (win7 alatt nem volt ilyen gondom). esetleg lehet az az ok a két emlitett programnál hogy még win7 re telepitettem őket?

    A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

Új hozzászólás Aktív témák