Új hozzászólás Aktív témák

  • Szancsó

    aktív tag

    Üdv!

    Kellene nekem kis segítéség: az a gondom az asztali gépemen, hogy a Win10 időnként felébreszti hibernálásból az éjszaka közepén és egyelőre nem tudom, hogy mi okozza ezt. (A frissítésekre gyanakszom egyébként...) Keresőben láttam, hogy másnak is van ilyen gondja, de megoldást nem találtam.
    Tegnap este pl. éjfél előtt felkeltette, ezek szerepelnek az eseménynaplóban időrendben (ami érdekesebb lehet):
    - A belső vezérlőprogram rendszerindítási mérőszámokat jelentett.
    - A rendszerindító menüt szabályozó házirend a következő volt: 0xFEC00000.
    - A rendszerindítás típusa a következő volt: 0x2.
    - A rendszer kis energiafogyasztású állapotból tért vissza.
    Alvási idő: ‎2016‎-‎02‎-‎12T20:36:33.367752700Z
    Felébresztés időpontja: ‎2016‎-‎02‎-‎12T22:11:10.455689700Z
    Felébresztés forrása: Ismeretlen
    Lehibernáltam újra, erre 4:11 -kor megint eljátszotta (szóval időzített vacak lesz, percre pontosan ugyanakkor), naplóban ugyanezek szerepeltek.

    powercfg -lastwake nem ad infót a forrásról, powercfg -devicequery wake_armed eredménye NONE.
    Energiagazdálkodási lehetőségeknél a felébresztési időzítők letiltva, eszközkezelőben az egér, bill., hálókártya, stb. esetén tiltottam, hogy felébresszék a gépet.
    Jogtiszta Win, víruskereső van, stb. Nagyon szétcseszni nem akartam, de frissítésekre nincs szükségem ezen a gépen és mostmár bármilyen megoldás érdekel (priviben mondjuk).

    My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

Új hozzászólás Aktív témák