Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    Üdv!
    Lenne egy problémám ami időközönként jön elő elsősorban az IE11-nél, illetve ritkábban a Chrome alatt. Az Edgenél és a Firefoxnál még nem tapasztalatam hasonlót, igaz azokat nem is nagyon használom.
    A probléma a Win 10-re történő frissítés után kezdett előjönni, korábban a Win 7 alatt nem rémlik, hogy beleszaladtam volna hasonlóba, ami abból áll, hogy bizonyos weblapok megnyitásakor folyamatosan ilyen hibaüzeneteket dob.

    Ráadásul hiába nyomok igent, vagy nemet a parancsprogram futtatására, újra és újra felugrik az ablak, ilyenkor muszáj elhagynom az adott weblapot, mert bezárni se lehet Ami most már bizton kizárható, hogy nem vírus, vagy valami ehhez hasonló okozza, mert kismillió programmal ellenőriztem a gépet, minden egyes alkalommal, és mindig tiszta volt. Szerintem valami beállítási gubanc lehet, csak fogalmam sincs, hogy mi. Szóval, köszönettel veszek minden javaslatot.

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák