Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    Üdv!
    Akkor feltenném ebben a topikban is a kérdésemet. Szóval, próbálta-e már valaki használni Win 10 alatt a Macrium Reflect Free[link] progit, és ha igen mi a tapasztalata, mennyire van barátságban a 10-essel? Egy közelgő SSD csere miatt szeretném majd használni.
    A gondom a következő. Telepítettem a programot, és az itteni leírás alapján szeretnék egy bootolható eszközt készíteni.[link]
    Tehát, amikor elkezdem a bootolható lemez készítését a Widows AIK-kal, eljutok eddig a pontig:

    Itt ugye a progi kötelező jelleggel( a pipákat nem lehet kiszedni) leakarna frissíteni néhány dolgot, amit én nagyon szeretnék, mert nem vagyok benne biztos, hogy jól sülne el a dolog. Két hónapja frissítettem a 10-esre, az eszközkezelőben minden naprakész driverügyileg, meg egyébként is szerencsére most minden jól működik, nem jó szívvel hagynám, hogy most nekiálljon itt frissítgetni.
    Ezért érdeklődnék, hogy van-e már valakinek tapasztalata Win 10 alatt ezzel a progival?

    [ Szerkesztve ]

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák