Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz tknof1871 #137207 üzenetére

    +1 a Macriumra.

    Én egyszer akartam élesben bevetni a Win saját eszközét, de csődöt mondott. :W
    Nálam is az SSD lehalt, de a WinRE Restore nem volt hajlandó feltenni másikra, ami elvileg éppen ugyanakkora (anno is már lemezklónozással költöztem nagyobb meghajtóra és a rendszer partíciót ugyanakkorára hagytam, mint az eredeti kisebb SSD, majd erre a kisebb SSD-re akartam visszaköltözni, mikor a nagy beadta a kulcsot). Dobta a hibát, hogy nincs elég hely. Utólag néztem, hogy a céllemez pár száz kilobájttal még nagyobb is elvileg, mint a felcsatolt lemezkép mérete (meghajtó tulajdonságai alapján).

    Szóval kellett egy olyan eszköz, ami intelligensebb ennél és tud költöztetni eltérő méretű partíciókra is, intelligens szektor másolással, vagyis csak a foglalt terület mérete számít.

    Arról nem is beszélve, hogy WinRE finnyás és eltávolítható eszközről nem hajlandó visszaállítani. :W
    Így mondjuk az nem játszik, hogy a lemezképet feldobom egy pendrive-ra. De a kis szemét még trollkodik is, mert simán olvassa az USB meghajtót, ha drivert kell keresni, de a tetves lemezképet onnan nem hajlandó megnyitni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák