Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz PROTRON #135126 üzenetére

    1909-em volt fent, minden ment.
    Felraktam a 2004-et: 7 nap alatt 10 kék halál, adott körülmények közt (gta v obs-sel streamelve) (itt kérdezgettem, senki sem válaszolt, netről vissza meg csa a Checkdisk és társai szintű megoldásokat találtam...)
    1909 visszaállítva, win menüből: újfent minden ment A miheztartás végett a legacy edge nem működött ezután, miközben előtte vígan...
    Most 0-ról felment a 21h1, fenti körülmények mellett kékhalállal megint... Jött a drivertipp, és megy...

    legújabb win verziótól kezdődően végre nem fog minden rendszer összetevőt automatán frissíteni, csak ha a user külön kéri
    Kíváncsi leszek, hogy valaha fogok-e azzal a kérdéssel találkozni, hogy "Érzékeltük, hogy a legújabb frissítés lecserélné a hálózati adaptere driverét... Szeretné ennek, és csak ennek a komponensnek a telepítését megakadályozni? Igen /nem" :U

    [ Szerkesztve ]

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák