Új hozzászólás Aktív témák

  • KISDUCK

    addikt

    válasz Joshi #134212 üzenetére

    Hát szerintem a böngészős verzió egyszerűbb és minden oldalra nem kell kikapcsolni. Én inkább azt tapasztaltam hogy az ilyen reklám mentes android appokkal van szívás. Korábban használtam newpipe-ot és ha már valamit variáltak a youtube-bal akkor várni kellett míg frissítették az appot hogy újból lehessen használni, szóval személyes tapasztalatom alapján a böngészős bővítmény még kényelmesebb is. Az emulátornak van egy nagy hátránya, hogy "emulált" és az erőforrásokat nem a leghatékonyabban használja fel. Nem tudom hogy a bluestacks most hogy van összerakva, de régebbi emus tapasztalataim alapján a grafikus eszközöket nem igazán tudták használni és processzorral voltak emulálva és amit a vga intézne azt rátolja a processzorra ami elég szép többlet terhelést okozhat.
    Egy magasabb felbontású videónál már a dekódoláshoz a dvga-t is elég szépen felhasználja a rendszer. Nekem pihenőben eszik 5 wattot a vga-m (1060mq 65w maximum) , de 4k60fps-nél ez már felugrik 30 wattra, és szerintem azért nem mindegy hogy videólejátszásnál mennyire van terhelve a gép. De az a te dolog, hogyha inkább nézed emulátorból a jútubot, jobban pörgetve a gépet, mert nem akarsz reklámot nézni, megoldható csak nem logikus.

Új hozzászólás Aktív témák