Új hozzászólás Aktív témák

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz King Unique #127776 üzenetére

    Kiforgatod amit írok?
    Leírtam, hogy milyen ügyesek, hogy letudták programozni, hogy lehessen más meghajtót megadni telepítésnek de mappát már nem... Felteszem a Forza Horizon 4-et és csinál nekem a D meghajtómra 3-4 mappát, de minek? Akkor kérlek ha olyan szipiszupi zsenik csinálták meg a kódot akkor hogy tudom ezeket a mappákat EGY mappába összezsúfolni?
    Mondjuk én a D:\Games\Forza Horizon 4-be AKAROM feltelepíteni a játékot :)
    Mert SZERINTEM sehogy csak tele szemeteli az adott meghajtó gyökerét.
    Én totalcmd-t használok rendezett mappáim vannak megvan mindennek a helye, munka, játék, film stb. De persze ott lifeg köztük ez a 3-4 mappa amit ez a csidicsudi microsoft lekódolt nekem :) A Steam is csak egy adott meghajtó + Steam mappán belül enged telepíteni de ez is 1000x jobb mintha az adott gyökér meghajtót dobná tele 15mappával meg ddl, exe fajlokkal...
    Miután letöröltem a játékot a microsoft store appon keresztűl miért nem szedi le a felhasználói tiltást? Readásul CSAK én vagyok a gépen nincs más acc én vagyok a rendszergazda de külön pipálgatnom kell hogy hozzáférjek.
    Csináljak egy külön particiót a játéknak tudom én vagyok a buta te meg a helikopter :)

    Igen egyre jobb mert ez a Microsoft saját alkalmazása és tökéletesen megmutatja mennyire összegányolt az egész rendszerük :K De te akkor majd most megváltasz és megtanítasz, hogy a fentebbi állításomat hogy tudom megoldani :R

    [ Szerkesztve ]

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

Új hozzászólás Aktív témák