Új hozzászólás Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz King Unique #108422 üzenetére

    Szia.Számomra a mai napig nem tiszta,hogy akinek van eredeti COA matricás vagy akár biosba égetett licence,az miért nem frissíthet ingyen babrálás nélkül Win10-re, ha a számítógép hardveresen megfelelő :W nekem is van itthon 2 laptopom, mind2 eredeti licences, csak az egyik Vista Business,a másik Windows 7 Pro... oké, hogy a Vistás kulcs már muzeális, de az én Win7 kulcsom nem fogadja el a tiszta Win10 telepítő, viszont 7ről 10re frissítve nincs gond,a 10generál egy másik kulcsot

    Sokan csak azért nem használnak 10et, meg feltört 7 van a gépükön, mert sok ember nem tudja megfizetni az eredeti licenc jogot,ami valljuk be, nem olyan olcsó, windows meg kell,a legtöbb app csak azon fut és nincs linuxos alternatíva(itt most nem a böngészőre vagy officehoz hasonló programokra gondolok)

    Az, hogy valaki eredeti 7re frissít MCT-vel 10re, az nem illegális,miért is lenne az? a lehetőség módja szerintem szándékos, ezzel is növelve a win10 elterjedését, bár azok nincsenek kisegítve, akiknek a hardvere nem alkalmas a 10 futtatására.

    Igazából monopol helyzet áll fent, mert nincs windowshoz hasonló rendszer,ami képes windowsokra írt appok módosítás nélkül futtatni(a linuxos wine egy herélt és módosított alap windows futtató környezet )....és ezt,nagyon ki is használja az MS... látva a licenc áraikat,nem csak windowsos hanem officeos fronton is

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Új hozzászólás Aktív témák