Új hozzászólás Aktív témák

  • Keeperv85

    nagyúr

    Sziasztok!

    Csak egy linket szeretnék kérni, ha van valakinek, mert úgy érzem elmentem szopóágra.... :U

    Rendszer: Win 10 Pro, Legacy vagy UEFI telepítés is opcionális, van 20 OEM licenszünk dvd-kkel.

    Van 20 db notebook is hozzá (HP)...

    Na most addig számomra is világos, hogy ctrl+shift+F3 >> beállítom, amit szeretnék, programokat feltelepítem, office stb-stb...

    Ezután jönne a sysprep, hogy még mielőtt a következő 19+ gépen is mindezt újra és újra... újra... Na ezt lenne jó elkerülni. DE: szükségem volna még az automatizált unattend.xml fájlra, amitől igazán nincsenek nagy elvárásaim:

    A termékkulcsot telepítés után adom meg (nyilván, hisz 20 külön gép van)
    Egy felhasználó + jelszó automatikusan, autologin nincs

    A többi lépésnél minden kikapcsolva, minden magyarra állítva, amit lehet...

    Nem iso-ba tenném vissza a lemezképet, hanem klónozva lenne Macriumban vagy O&O alatt.

    Eddig generáltam a válaszfájlt, de valahogy érzem, hogy ez nem jó ötlet.... Nem fogadja el és már vagy 6-szor telepítettem sysprep után újra egy gépet... :W

    Pls help, ha valakinek van működő fájlhoz linkje, amit módosíthatnék magamnak vagy valami biztos jól működő leírása...

    Utána a gépek tartományba lesznek léptetve, a tartományvezérlő/AD/GP stb. kezeli majd a többi beállításuk, ami nem kerül a klónba, illetve fel fogom őket aktiválni (PDQ Deploy) utólag, azzal most pont nem kéne foglalkozni.

Új hozzászólás Aktív témák