Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz kraftxld #507 üzenetére

    Emlékszem a hisztikre, nos igen, valószínűleg nem akarnak, de kicsit túlzásnak érzem, amit az EU csinált, mert az alapján még a notepadot is ki kellene tiltani, milyen dolog már, hogy egyből tudunk .txt-t olvasni, mikor ott a 30 különböző cég űberfasza txt olvasója...

    bootrec, stb. oké, jó dolog, meg maga a Win7 telepítő is tud nagyon intelligens javításokat csinálni recovery módban, de ettől még a Gurb nem jön helyre, ahhoz kell egy Linux lemez. Oké nem nagy dolog helyrehozni a grubot, de legalább kapnék egy figyelmeztetést a Win részéről, hogy mi fog történni.
    Ez a Linuxosok számára sem mindig egyértelmű, googleal találni sok olyan fórumot, hogy "telepítettem egy Windowst, most nem tudom indítani a Linuxot".

    A kép meg egyértelmű, marketing szövegek vannak rajta nagyrészt, különösen az első pontban. "Kapcsolni be ápdétek, lenni élete boldog."
    Továbbra sem egyértelmű, hogy belépés után azonnal elkezd drivereket telepíteni a netről, mivel a driver =! frissítéssel.

    Linux kipróbálását képletesen írtam, igazából kerestem a nekem való disztrót. ahol frankón megy a zárt Ati driver, meg meg lehet csinálni ezzel az UVD-s videó gyorsítást. No ezek nem tesztelhetők Virtualboxon.
    Amúgy most a sulis embended eszközök programozása miatt végül kikötöttem Debian mellett, Ubuntu, Mint, OpenSuse után.

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák