Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kukulec

    őstag

    válasz kukulec #39036 üzenetére

    + azt is tudja valaki, hogy a játékokba miért tűnik minden pirosnak meg zöldnek? olyan, mintha a windows alapból 3d-be tolná át ezeket...

    Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz kukulec #39036 üzenetére

    Helló!

    Kicsit idegesnek tűnsz, így olyanokat írtál le, amihez külön szótárra van szükség az értelmezéshez.
    Szóval jó lenne, ha számunkra is érthetően írnád le a problémát, hogy segíteni tudjunk.

    pl.
    mit jelent ez: "visszatette a rendszer az ie-t" el volt távolítva az internet explorer?
    ezt meg már nem is tudom értelmezni: "ahonnan nem tudom kiléptetni a fiókomat" IE-ből akarsz kiléptetni, ami egy program?

    No ez már picit kezd világosságot hozni: "kódokkal kell szarakodnom a saját k***a gépemen"
    Itt a saját korábbi problémám sejlik fel bennem, de csak elemezzünk tovább...

    Ezt meg nem tudom hova tegyem:
    "minden netes kapcsolatot meg szeretnék szüntetni, ezt hogyan lehet elérnem?" kihúzod a hálókábelt/hálózati eszközöket letiltod/stb...

    Ez sem túl értelmes megfogalmazás:
    "volt egy sima gépes fiókom internet nélkül, az eltűnt... ez a gép teljesen OFFLINE volt, minden internet nélkül és most egyszeriben lett rajta internet? Hihetetlen...

    No, de térjünk vissza mit sikerült kihámoznom ebből a logikátlan összevisszaságból, amit idegességedben leírtál. Mondjuk itt megjegyezném, hogy nem ártana a kérdezőknek úgy megfogalmazni a problémájukat, hogy mások értsék miről is van szó, különben lehet várni a segítséget...

    Egyedül a "kódokkal kell szarakodnom a saját k***a gépemen" az ami tippet adhat, milyen problémával állsz szemben. Mivel frissítést követően nálam az alapértelmezett OFFLINE/Helyi felhasználói fiók ONLINE/MS fiókká avanzsált és minden rendszerindításkor meg kellett adnom az MS fiókom bejelentkezési adatait, így felsejlett, hogy nálad is ez lehet a probléma. Bár a megfogalmazásod nem túl lényegre törő és erősen pontatlan :DDD

    Szerintem itt olvasható lesz számodra a megoldás: [link] bár ez csak tipp, mert nagyon értelmezhetetlen az amit leírtál és jó részével nem is tudok mit kezdeni értelmezés ügyileg

    A játékbeli "színességre" pedig esetleg egy VGA driver frissítés nem hoz megoldást?

    read-only mode on the forum

  • pushalias

    addikt

    válasz kukulec #39036 üzenetére

    Tegyél fel Linuxot, hidd el, érdemes. Fizetnek érte, ha telepíted, heti 256 óra support jár hozzá, a 42 éves és a 2 napos hardverhez is van hozzá gyári driver, és még ráadásul.

    Honor 9 / HP 8470P

Új hozzászólás Aktív témák