Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz WonderCSabo #498 üzenetére

    De mégis honnan veszi a Windows a bátorságot, hogy törölje egy másik oprendszer bootmanagerét mindenféle figyelmeztetés nélkül?
    Töröld le, és uralkodj elvet követi?

    kraftxld

    - megfelelő parancssori eszközökkel most is kezelve van. - ez a Grub-ra érted? Telepítéskor van valami lehetőség, hogy ne ölje meg?

    - 3rd party tool-al eddig is lehetett kezelni - igen tudom, esetleg beépíthetnék, ha már egyszer Linux alól írni is lehet NTFS-re.

    - eddig nekem mindent sikerült törölni, saját tulajdonba venni, az egységsugarú userek ellen tökéletes védelem. Konkrétan mit nem tudtál törölni? - Pl. egy megszakított XP telepítés winyón hagyott mappáit nem lehetett saját tulajdonba venni sehogy sem. Csak jött egy hibaüzi, hogy nem tudja végrehajtani. Volt még 1-2 eset, de fejből már meg nem mondom, mik voltak.

    - Telepítéskor rákérdez, hogy szeretnél-e frissíteni. - ott egy szót sem szól a driverekről konkrétan. Vagy tudod, hogy azt is oda gondolja, vagy nem.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák