Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz milestone #33170 üzenetére

    1. Írtak itt több módszert is, de szerintem Lenovo saját Onekey Recovery progijával [link] is meg elehet csinálni több optikai lemezre (DVD) mentve, a licence kulcsot/sorozatszámot meg AIDA, Speccy stb. progikkal kiolvasható.
    2 azt te, ő tudja...rendszernek azért 25-40 GB szerintem nem árt (ha sok programot tenne rá, akkor nagyobbat), bár most 8.1 update majd zsugorít rajta, de akkor is, többi adatnak + 1-2 particióra, v ahogy tetszik., 500 GB-ba sok minden belefér. :)
    3. persze, ez alap.
    4.Benne van alapban Defender=MSE, de akad csomó erősebb védelmet kínáló, Avast jó, esetleg helyette Bitdefender Free , Comodo FW jó választás, ha mképp ingyenes megoldás kell, de akad free bőven [link], ill ajánlott vírusírtó, program promó topicban is érdemes nézelődni, sok fizetősnek van újségos, v más promója.
    5. ezt nemtom teljesen linux esetében mi a szitu, usb-s külső hdd-ről win8 nem ment (max win8 enterprice windows to go szolgáltatás), de 500 GB-ba sok minden - másod oprendszer - is belefér, v ott van wubi telepítés, bár annál korábban írták win8-al nem teljesen ok, lehet azóta javították. Persze lehet linuxot spec formázva, telepítve pendriveról is nyomatni, az úgy működhet talán. Azért telepítgetni nem tart napokig, h annyit keljen várni rá, h pendriveról mást használjon, nem ? :)

    downgrade...visszafrissíteni, ezt nem vágom, de minek is, jó win8 is, szerintem nem érdemes :N erre legjobb volna win7+8 dualboot.

    előre elnézést, ha vmit elírtam volna, majd szakik kijavítanak... :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák