Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • masholnap

    senior tag

    válasz TRob1 #23646 üzenetére

    hmmm. win7 startmenüjében nem kellett állítgatnom. node mindegy, majd ezt is áthidalom valahogy. nekem a koncepcióm az, ha valamit elértem már 1 kattintással, semmilyen oprendszer nem vesz rá, hogy kettővel tegyem a továbbiakban... vagy ha igen, akkor bekaphatja :D

    szerintem másról beszélünk, vagy egyszerűen nem megy át, hogy számomra a hatékonyság, a gyorsaság szent, és addig nem szoktam nyugodni, míg el nem érem, hogy maximum annyi erőfeszítés, annyi kattintás legyen egy funkciót elérnem, mint az előző verzióban. a win7, és - amennyit eddig láttam belőle - a win8 kezelőfelülete számomra alapállapotban lassú, de sebaj, majd addig alakítom, amíg végre elfogadhatónak tartom. az a tré win7-nél, hogy átalakítás után is képes szeszélyes nőként viselkedni. mikor csak megtekintettem a win7 felületét, tetszett, aztán elkezdtem melózni rajta, és fogtam a fejem, majd kerestem a megoldásokat. win8 esetén már nincsenek illúzióim, egész pontosan tudom, hogy rapid módon használható rendszert csak buherálással fogok elérni... a kérdés persze jöhet, hogy akkor miért akarok váltani? a válasz nagyon egyszerű: azért, amiért win7-re váltottam: jobban kihasználja az új win a modern hardvereket... és ha már egyszer hatékonyabban dohog a gépen a rendszer, valahogy nagyon idegesíteni tud, hogy a kezelőfelület viszont lassít az eddig megszokott tempómon

Új hozzászólás Aktív témák