Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Orionk

    senior tag

    válasz Sub-ZeRo #352 üzenetére

    Oké, akkor majd barátkozik a rendszer saját magával. :)

    Viszont ATYAÚRISTEN, eldobom az agyam.
    Pár perce újraindítottam a win7est. Megnyomtam, hogy ujraindítás, és éppen akkor kiirt valamit, az update ekről. Ezután meg már kiugrott a kijelentkezési windows képernyőre, és elkezdte letölteni, és hozzáadni a rendszerhez a frissítéseket. nem csinálhattam semmit, mert kiiírta, hogy nehogy kikapcsoljam,vagy hasonló. Befejezte, újraindult, betöltötte a bejelentekzési képernyőn is a frissítéseket, és

    BA***A meg az angol Win7 esem MAGYAR lett.

    Mi a francot tegyek most?, nem akarom már újratelepíteni még egyszer. wáá :W

    Amikor 2 napja újratelepítettem, akkor csak annyi magyart raktam bele, hogy magyar 101 gombos billentyűzet legyen, és magyar környezet, a pénz miatt, meg az ilyen szarság, de angol volt a rendszer.

    Most megy magyarok a menü meg minden, meg a control panel minden magyar. Még életemben nem volt magyar Win-em, azt sem tudom, hogy hol vagyok.

    Mit tehetek most?

    köszi szépen

    Szerkeszte, lentebb:

    Ráadásul most ahogyan újraindult, már megint talált 14 fontos frissítést, és 58 választhatót. Hát bassza már meg, most frissített, mi a francot akar még? Tuti kikapcsolom ezt a frissitést, csak állítsuk valahogy vissza angolra.

    VAlami update visszaállító nincs?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák