Új hozzászólás Aktív témák

  • brd

    nagyúr

    válasz #41133696 #36995 üzenetére

    Az SP3-as XP nem XP? Azt gondoltad, a 2001-ben kijött telepítőről beszélek? Vagy te arra gondoltál? :F

    1. Akkor meg? Sok különbség nincs, a szálak elosztását tekintve, hogy több CPU, vagy több mag.
    2. Szerinted. Én meg lemértem, és ez jött ki. Bár nem kimondottan a több magról van csak szó, hanem úgy általában is kevesebb erőforrást vesz el a programoktól - persze a 7-es bizonyos műveletekben gyorsabbnak érződik, ha elég RAM van, mert az jól agyon(előre)cache-el minden háttértárműveletet.
    3. Jobbára lényegtelen, hogy az OS maga egyébként milyen utasításokat használ (remélem legalábbis, hogy támogatás alatt nem azt érted, hogy az OS-nek minden egyes CPU-utasítást támogatnia kellene ahhoz, hogy a rajta futó programok használhassák), a programok ugyanúgy tudják használni az újabbakat is. De egyébként sem erről volt szó, hanem a többmagos támogatás minőségéről.
    4. Nem akarom én sehogy, de ezt tapasztalni, te meg ezzel ellenkezőt állítasz, ezért kérdeztem, hogy mire alapozva tetted ezt.

    The only real valuable thing is intuition.

Új hozzászólás Aktív témák