Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • South Velen

    addikt

    Feltettem ezt a rakás szart.

    Én minden build-jét élvezettel próbáltam ki anno a Win7-nek (2009 legelején), de még a Win8-Win10-et is simán próbálgattam alfa-béta állapotban és tetszett, de az, hogy nem tudom se kisebbre venni a start menü ikonokat, se nem tudom megszüntetni az összevonást, az egy rakás szar. Win10-ben is mindig az első dolgom hogy megszüntessem az ikonok összevonását.

    De legalább kisebbre tudnám venni (eddig: kis ikonok használata, de ebben nincs benne) , hogy ne foglaljon el ennyi helyet az amúgyis alacsony UW monitoromból, de nem.
    Akkor legalább tudnám oldalra tenni, de nem.
    A tálca és az ezzel kapcsolatos UX elkúrásán kívül alig van benne újdonság, szépek az animációk, emiatt mintha gyorsabbnak érződne, aztán ennyi.
    Remélem a végleges verzióban visszahozzák a régi tálcafunkciókat, mert ettől agyhúgykövet kapok. Persze aki eddig is összevontan használta (gondolom a többség), annak nem zavaró.

    Reméltem, hogy mondjuk a skálázással végre csinálnak valamit, ehelyett csiszoltak az UI-n meg elkúrták a tálca UX-et. Király... bár mostanában kb ennyit tud a MS.

    [ Szerkesztve ]

  • South Velen

    addikt

    válasz mefistofeles #857 üzenetére

    Én már letöröltem a gépről, ami nagy szó mert a 7-et, 8-at, 10-et is alfa verziótól kezdve használtam primary os-nek és a vistát is szerettem :))

    De ezt többet nem akarom látni ha így marad.
    Nem testreszabható tálca, ami így jelentős részt elvesz az uw monitoromból; változtathatatlanul összevont ikonok a tálcán, és borzalmas UX (amin nem lepődtem meg, hiszen a Microsoft és a UX egyre inkább külön utakon jár… de azért hogy jó pár dolog ami eddig 2 kattintásból megoldható volt, most 4-5 kattból lehet megtenni azt még felkészülten sem tudtam lenyelni).

    Pozitív változást, érdemi fejlesztést egyet se láttam..

    Rendesen mosolyogtam, amikor végre újra felhúztam a 10-est a gépemre. Áh.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák