Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 5leteseN

    aktív tag

    válasz King Unique #18295 üzenetére

    :
    A Macrium Reflect valóban regisztrációt kér a letöltéshez, ami nem újdonság és nem világos miért akkora probléma ez, miért kell emiatt mellőzni, amikor gyakorlatilag az egyik legjobb ha nem a legjobb program ilyen célra. De ha egyeseknek ez probléma, akkor pl. a NeszeTools oldaláról letölthető regisztráció nélkül a 8.0.x free verzió teleptője és a kész 8.1.x WinPE ISO is.

    Nézem, :R


    :
    A Hasleo Disk Clone nem világos miért nem ingyenes, amikor a hivatalos weboldalán is világosan le van írva hogy ingyenes.

    Mutatom miért(alul pirossal!):

    Ha nem töltődne a kép: mint írtam Windows 11 WinToGo-s USB klónozása kell, az pedig a program piros-betűs tájékoztatása szerint csak fizetős változatnál lehetséges!!!

    :
    A listában nem szereplő AOMEI Backupper azért nem lett beleírva, mert annál rendszert klónozni csak a megvásárolt Pro változat enged, az ingyenes max. lemezképet készíteni és esetleg teljes lemezt klónozni. Ahol normál esetben annak is gond nélkül kellene klónozni.

    A másik témában említett USB2.0-ra lassult Intenso teljes lemezt klónoztam volna volna a gyári szerény, de USB3.1 körüli sebességű ugyanolyan Intenso-ra.
    Kicsit lassú volt az USB2.0-ás olvasással a 90GB-ot klónozni, de nem is sikerült. Bár nekem szimpi volt a program, de nem sikerült. Lehet, hogy "User-error" esete állt fenn.

    :
    Nem világos a Crucial, Samsung és WD SSD-khez mellékelt ingyenes klónozóprogramok miért nem jók és miért lennének azok is fizetősek, amikor eleve ingyenesek az adott SSD-khez. Itt max. az reális érv, ha egyéb gyártmányú SSD-hez kell, mivel azokhoz nyilván nem használhatók.

    Intenso USB pendriveról van szó, ÍRTAM is! :K :U

    :
    "frissítésre szorul"
    Biztos, nem inkább alaposabb áttanulmányozásra? :B

    Nem kell mindent támadásnak venni, a hsz-em tartalma és formája alapján nem hiszem, hogy erre okot adtam volna!
    Van olyan is, hogy "Javító szándék"! :K :U

    Biztos más is él vele! ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák