Új hozzászólás Aktív témák

  • Bence942

    tag

    válasz Cs1csó #17796 üzenetére

    Adott a gép 2 nvme ssd (az egyik ilyenen található egy win11..) és egy hdd amin win10?Windows Maradvány található rajta, biosban achi modban ezt csinálja.. indítom a gépet kapom ezt az üzenetet esc bedob biosba ott rá megyek az kilépésnél hogy mentse a beállításokat (semmit nem állítok) és akkor indul el a win11 nvme ssdről a helyzet az achiban a bootnál nem is látom EGYIK nvme ssd-t SE csak ha át állítok pár hülyeséget , de akkor meg azt írja mintha nem is lenne semmilyen rendszer az ssdken (a másik nmve ssd-t még a win11 se látja sajátgépbe csak eszköz kezelőbe..) Szeretném frissíteni a win11et 21h2ről 23h2re , mertem remélni hogy win(fos) barátaink letöltehőtvé teszik mint a többi frissítést és nem úgy kell telepíteni mint ezt , mert így nem megy fel egy újraindítás és jön a hiba 0xc000000e 1st boost hibára hivatkozva nem telepíti.. úgy még nem próbáltam hogy usbről ami rufussal lett csinálva mintha felraknám a win , de úgy már nem is merem mert kitudja lehet az egész win bekakál és vissza se tudom hozni még a 1st boot hibásként se , tehetetlen vagyok láttam videókat akik parancs sorok írásával vagy bios állítgatással megoldották , hát a parancssorosat még nem próbáltam a bios állítással meg sikerült , még az is aggaszt mért nem látom a boot menünél achi beállításánál a nvme ssd-t és ha állítok azon akkor miért nem arról bootol miért írja úgy mintha üres lenne, nem tudom jó fórumon vagyok e de már kezd megőrjíteni..

Új hozzászólás Aktív témák