Új hozzászólás Aktív témák

  • niof

    addikt

    válasz King Unique #15825 üzenetére

    Én csak azt állítottam, hogy egyaránt vannak hibák mind az insider csatornákon, mind az éles verziókon. Te pattogsz itt rajta, hogy ez nem így van. És írtam is példát, ami már a béta rendszeren megvolt, és a mai napig jelen van, nem javították. Akkor mi is a gondod? Ez indította el amúgy az egészet. A másik meg, hogy eddig egyik Windows sem volt tökéletes, és várhatóan soha nem is lesz az. Ezt még az informatikában sokak által szentnek kikiáltott linux sem mondhatja el magáról, hiába borulnak a fanatikusok térdre előtte. De azt is írtam, hogy attól még, hogy nincs annyi, és nem pont ugyanazok a bugok vannak az éles verzióban, attól még vannak benne bugok bő nyállal. Szóval, mehetünk abba az irányba, hogy ki nem érti, ami le van írva, és azt hogy kell érteni. És ha neked az fáj, hogy nem szórom tele a hozzászólásaimat hivatkozásokkal, mint te, akkor tessék, itt a fent említett hibára való kugli keresés eredménye. Így már talán a te szemedben is alá lesz támasztva, hogy vannak olyan hibák, amik régóta kísérik az aktuális W verziót, és szépen lecsorgott a bétából a release-be, majd onnan az élesbe. :U

    Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

Új hozzászólás Aktív témák