Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomboy0013

    veterán

    válasz busman #6185 üzenetére

    Nekem is eldobálta a Wifi-t aztán kipróbáltam mivan ha kitörlöm a hálózati beállítást majd újra beírom a jelszót. Működött, azóta nem dobta el egyszer sem. Kamera pöccre indul, fényképezés is tökéletes. Ha kamerázom és vissza akarom nézni az viszont legyilkolja a fénykép alkalmazást is illetve a TV&Videó alkalmazást is amin csak az újraindítás segít. Illetve a videó első 2 másodperce eléggé akadozik.
    2 bajom van az 572-es build-del: 1 a videózás (szerencsére nem igazán használom), a másik pedig, hogy még mindig nem lehet manuálisan képeket feltölteni OneDrive-ra. 166-os build óta nem képesek javítani, folyton szórom a visszajelzéseket róla pedig...
    Az üzemidő kezd jó lenni bár a 8.1-es szinthez még van mit optimalizálni. Számomra erősebb használattal épphogy kihúz 1 napot, 8.1-gyel simán elment 1,5- 2 napig. De ezzel együtt bírok élni, van áram mindenhol tudom tölteni ;)

    Szerk.: Annyit korrigálok, hogy most teszteltem a videózást és most tökéletesen ment a visszajátszás és nem is akadozott. Mondjuk az első ilyen akadozós videót akkor csináltam mikor frissen feltettem az 572-őt, lehet még ment valami a háttérben ami megzavarhatta, valami frissítés vagy szinkronizáció vagy bármi. Na mindegy úgy fest akkor csak 1 dolog van ami zavar, a OneDrive feltöltés, illetve annak a hiánya :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák