Aktív témák

  • Fecdzo

    senior tag

    Hella, minjdenkinek!!

    Van egy egyre érdekesebb problémám amin már zongorázok egy ideje...
    Először ide írtamBővebben: link(#1982) és itt nagyjából sikerült kiszűrnöm h ez hardveres gond lehet, de időközben teljesen ki kellett zárnom ezt a lehetőséget és egyre inkább az xp ''hülyeségére'' gyanakszom...csak az a baj h nem tudom mi okozhatja.
    A lényeg h van egy sata vinyó amelyen van az xp(WD raptor 10000rpm 36GB).És van egy másik vinyó ami pata(samsung 160GB) és ezen meg minden más van.Volt egy kis gáz a letöltési sebességemmel(ez nem lényeges) és h kizárjam a szoftveres gondok lehetőségét feltettem egy másik xp-t a patara.A gond megoldódott és miután letöröltem mindennel együtt a másik vinyóról a xp-t egy szer beindult a gép és utánna többet nem csak ha le volt húzva az a vinyó(pata).
    Mechine stop exeption-t kiabált a win és folyton csak újra indúlt.
    A vinyó valszeg jó mert 3 haver gépében teljesen jól ment.(Azt azért még szeretném hozzátenni h elkövettem egy fájlrendszer módosítást fat32-ről ntfs-re a peartition magic 7.0-val mikor még minden jó volt).

    Tegnap viszont azt csináltam h lehúztam a satat és csak a patara feltettem mégegy xp-t majd behelyeztem a satat és teljesen jól ment.Viszont azért vettem a 36os raptort h azon legyen a rendszer és ne a patan.

    Nem nagyon kaptam ezzel a bajommal kapcsolatban ötleteket, de remélem itt majd fogok....

    Segítsetek plííííííz mert mer má a hajamat tépem!!!!:O:O:(:((

    fulekitrading.wordpress.com

Aktív témák