Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Zedz #14560 üzenetére

    "én úgy tudom a keywords már nem számít, azt akár ki is lehetne venni."
    Nem az volt a lényeg, hanem hogy a fejlesztő teljesen irreleváns, oda nem illő description ÉS keywords meta tageket pakolt oda, ki tudja, miért. :D Gondolom valami kopipészt eredménye, mondjuk hogy hogy sikerült a napelemeket napellemmeknek írni, az másik kérdés. ;] Egyébként a description meta tag még tudtommal elsődlegesen számít annál, hogy mit ír ki a Google a keresési találatoknál a leíráshoz (szóval hogy miről szól az oldalad). Szóval az sztem nem mindegy. De ha ez változott egy másik meta tagre, akkor szólj. :D

    Egyébként mitől lenne annyira katasztrofális a kódja?
    A <script> tagek közé közvetlenül bedobott JavaScript-kódok, illetve a <style>-tagekbe dobált CSS-kódok is mehettek volna külön fájlba, de egyébként semmi tragikusat nem látok benne, szerintem nem kell dramatizálni a szitut.
    BTW ez egy WordPress-smink, a WordPress-hez nyilván van egy csomó használható SEO plugin, szóval azzal lehetne javítani a helyzeten.

    Plusz a mobilon látható menün javítani kellene, mivel semmilyen menüpont nem jelenik meg, csak egy "Navigate to"-s lenyíló, amiben semmi nincs.

    (#14559) lupus_l:
    "Kicsit sok a forrásban a <!-- --> tartalom."
    És az kit érdekel? :DDD SEO-szempontból túl sokat nem befolyásol, hogy csomó minden ki van kommentezve.

    (#14555) spyduck:
    "Hiába SEO-zom"
    Hogyan próbáltad eddig "SEO-zni"?

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák