Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trisztan94

    őstag

    válasz TheProb #14041 üzenetére

    Szvsz már zavaróan túl sok az animáció, túl sokat mozognak a dolgok. A főoldal 1-3 blokkja még oké, de a vonalra és a lenti blokkra bőven elég lenne egy sima fade in. Referenciáknál még jobban zavaró. A zöld text shadow is elvonja a figyelmet a tényleges kontentről.

    Animációkra visszatérve: folyamatosan ugrálnak. Pl amikor szolgáltatásokra kattintasz, egy pillanatra látható minden, aztán eltűnik, aztán megint beanimálódnak. Ja, meg inkonzisztensek. Valamikor bejön valami, valamikor nem.

    Partnereink linkre kellene egy cursor:pointer.

    Kis referencia képek teljesen felesleges, hogy lightboxban legyenek, mert ugyanakkorába nyitja meg. Ide be kellene nagyobb felbontásúakat rakni(a lightboxba).

    Árajánlatnál nagyon gagyi a form. De nagyon. Lehetne szélesebb, inputok magasabbak, stb.

    Elérhetőség térkép lehetne olyan széles mint a header.

    Menü mobilról el van csúszva jobbra.

    A fentiektől függetlenül ahhoz képest, hogy első munkád, tök jó lett! Az én elsőm sokkal bénább volt :D :))

    [ Szerkesztve ]

    https://heureka-kreativ.hu

  • PumpkinSeed

    addikt

    válasz TheProb #14041 üzenetére

    Az árajánlat oldalán lévő form helyére erősen tudok ajánlani egy bootstrap form-ot. Csak javítani fog a mostanin. Ha esetleg kell segítség a beoperáláshoz akkor feldobod ide.

    (#14044) Sk8erPeter

    Láttam én, hogy stackon kijavítottad a kérdésem, pedig szerintem egész jól beszélek angolul, konkréten nem volt olyan mondat amit helyesen írtam volna le. :DDD

    "Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

Új hozzászólás Aktív témák