Új hozzászólás Aktív témák

  • ripla

    őstag

    2 dolog ami rohadtul zavar.

    Az egyik, hogy a kamera dőlésszöge nem jó, a maximális kizoomolható távolság rendben van, viszont ebben a pozícióban kellene egy olyan, hogy jobban megdönthessem oldalra a kamerát a játéktér jobb beláthatósága miatt. Így most olyan, mintha egy repülőről néznék le a karakterre, ha meg közelebb zoomolok, akkor nem látom hogy mi történik a képernyő másik oldalán.

    A másik, és ez zavar a legjobban, hogy egyszerűen nem lehet látni a mobokat a pályán. Minden egyenszürke színű, főleg világosabb pályákon teljesen beleolvadnak a talajba, a havas részeken meg az a hófújás effekt ez mellé csak még tovább rontja a láthatóságot. Ha sok mob van a pályákon akkor meg egy egybeolvadt szürke massza az egész, többször is meghaltam azért, mert egyszerűen csak egy nagy szürke masszát láttam, még a saját karakterem is beleveszett ebbe az egészbe.
    Tudom hogy be lehet kapcsolni hogy világítsanak, de akkor meg mindegyik úgy néz ki, mint egy pirosban szaladgáló utcai lámpa, szóval nekem így totál rossz ez az egész. Konkrétan főleg ezért nem játszok vele.
    A Diablo 3-ban a legsötétebb és a legvilágosabb pályákon is tökéletesen meg lehet állapítani hogy épp milyen mob támad ránk. Itt nem. Ezzel nem akarnak kezdeni valamit?

Új hozzászólás Aktív témák