Új hozzászólás Aktív témák

  • Peace

    nagyúr

    Void Crusade így elsőre elég teljesíthetetlen volt nekem. Jobbra elindultam, harmadik mission-nél elfeküdtem és failed. Akkor elindultam balra. Ott megpróbáltam a legfölsőnek nekimenni. Azt írta, hogy ha elkezdem, akkor vége. Nem baj, csináljuk. Olyan szinten fektettek ki, hogy pislogni sem volt időm. :DDD Nem tudom milyen gear kell oda, de a HP visszatöltős greatsword-os build-em ide sovány, nem is kicsit! Szóval igazából marad a botrányosan unalmas 70-es küldetések farmolása vagy a Maelstrom of Carnage, de ahogy láttam az is nevetségesen kevés xp-t és fate pontot ad. Szóval ismét az volt, hogy megjött a kedvem és hangulatba hoztam magam, letoltam 30-40 küldetést és rá kellett jönnöm, hogy 2.0-n is ugyanolyan fos és ugyanúgy nincs az embernek kedve pár óra után többet játszani, mert nem lehet fejlődni és hulladék a drop. Annyi nehezítést sikerült továbbra is benne hagyni, hogy 120 meg 140%-okat sebeznek rám az ellenfelek és pillanatok alatt végem. Voltak kellemesen izgalmas és izzasztó küldetések, amik jól be lettek lőve. De nem sok. A többinél már hozzámérnek és végem. Szívesen használnék távolsági fegyvereket is ,de gondolom 1 év alatt sem voltak képesek használható szintre hozni a lőfegyvereket........

Új hozzászólás Aktív témák