Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vaakuum

    addikt

    Tegnap valahogy rátaláltam erre a játékra, és kíváncsiságból telepítettem, illetve elkezdtem vele játszani.
    Tény és való, hogy első körben belefeledkeztem az online játékba, és nem nagyon néztem utána a dolgoknak, de elsőre nem tűnik egyértelműnek, hogy mi micsoda. Viszont a játék tetszik, csak nem tudom sokszor, hogy ki kivel van :B .
    Azzal játszogattam, amit alapból beadott. Fegyver, és karakter is egyaránt az original, persze valamiket fejlődött közben. Talán az első 5 bolygón sikerült végigmenni, úgyhogy szerintem nem tartok még sehol, viszont belefutottam egy szerintem bugba.
    Ha a billentyűzetnél szeretném a gombokat átállítani, egy idő után odafagy a képernyő közepére az ablak, és onnantól nem működik az options. Rendesen ki kell lőni a játékot, és utána lehet újra kezdeni a bindeléseket.
    Ez másnál is van, vagy csak engem boldogít?

    A multi módban játszottam, biorobi néven futkározok remélhetőleg ma este ismét, de fogalmam sincs, hogyan/hol kell barátokat felvenni, vagy velük egy játékot indítani, vagy hozzájuk csatlakozni. Gondolom, akik itt jelen vannak, azokhoz én gyengusz vagyok, tehát tolnom kell tovább random a multi módot.

    Az első rendszerben, ott a 3-4 es szint környékén érdemes valamire költeni, vagy itt még nyomni kell az eredeti cuccal gépiesen? Érdemes haladni folyamatosan előre, vagy egy-egy bolygón hasznosabb végigmenni többször is?

    Az 50 egység pénzt, ami nem szaporodik, azt warframe slotra célszerű költeni? (nem tudom, kifutja-e, csak tudom, hogy van olyan pénzem, ami még mindig ugyan annyi, mint amennyivel kezdtem.)

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    válasz Brien92 #396 üzenetére

    Vásárlásnál arra gondoltam, hogy valami régebbi hsz-ben volt, hogy warframe slotot érdemes venni, mert azt máshogy nem lehet szerezni, és úgyis kelleni fog.
    Nem tudom, ez aktuális-e még, vagy lesz jobb elköltési lehetőség is erre az 50 pénzre... :F

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    Olvasom a wikia-t és felmerült egy kérdésem,a mire nem találtam választ, kipróbálni meg biztos nem lesz módom még egy darabig:
    A fegyver ugye önmagában fejlődik, de ha lesz egy másik tenno-m, akkor át tudok neki adni kifejlesztett fegyvereket, amit éppen nem használok? Vagy minden fegyver automatikusan kötődik egy karakterhez, és nem lehet inventoryba tenni... :F

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    ha a warframebe beraktam egy Vitality kártyát, aminek van jelzés a jobb felső sarkában, akkor egy szabad, jelzés nélküli helyre nem lehet berakni már egy másik ugyan olyan kártyát?

    úgy értem, hogy ez egy 2 pontos kártya, és elvileg lenne két felhasználható pontom.

    [ Szerkesztve ]

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    Valaki árulja el pls, hogyan kell a lézereken átcsúszni? Milyen billentyűzet kombinációval? Én mindig felakadok az előre+ futás+ kúszás kombóval, más meg vígan csúszkál rajta oda-vissza. Illetve a tigrisbukfenc sem megy, olyat is láttam, aki azzal közlekedik a lézerkapukon.

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    válasz Brien92 #414 üzenetére

    Én is csúszkálok, de mindig visszalök... lehet hogy a különböző warframeken ez máshogy műxik? Nekem még csak az alap van.
    Közben rájöttem a tigrisbukfencre, egy rövid crouch a futás közben :)

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    válasz (Bundás) #416 üzenetére

    ok, értem, csak tényleg az volt a meglepő, hogy néhány magas szintű karakter úgy közlekedik rajtuk oda-vissza, mitha ott sem lennének.
    Olyat is láttam, hogy a sima csúszást forgással egészítették ki, tehát földön csúsztak pörögve. És ez nekem újdonság.

    szerk: ez a bindelés közbeni kifagyás halálra idegesít...

    [ Szerkesztve ]

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    Az item popup az milyen funkció?

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    Én meg bajban vagyok! :Y

    Engem nagyon megfogott ez a játék. A hétvégén intenzív warframe volt az időtöltésem, és ilyen már régen nem ferdült elő velem. Gyakorlatilag enni-inni-mosdóba keltem föl előle. :W
    Ahhoz képest, hogy néhány napja kezdtem, ez eléggé ütős élmény. Biztosan le fog csengeni, de most nagyon a hatása alatt vagyok. Konkrétan egész hétvégén tegnap este jutottam el oda, hogy egy kifagyás után nem indítottam újra, hanem elkezdtem nézegetni a wiki oldalt. Korábban is jó lett volna, de nem volt hozzá türelmem, az ingame feeling vágya nyert. Viszont rájöttem, hogy minden összejött egy kézifegyver gyártáshoz (cronus), és mivel azt láttam a wikin, hogy alapból erősebb, mint a skana, ezért el is indítottam a gyártást :). Ma estére remélhetőleg már meg is lesz.
    Minden cuccal 21-es szint fölött vagyok, illetve volt már egy tesztem is, ami a karakter szintlépése, ha jól gondolom.

    Kellene valami jó blueprint, hogy legyen egy másik warframem, mert úgy tűnik, ez a default eléggé gyengusz, ha az életerő+pajzskapacitás+skillpower vonalon nézzük. Ráadásul nem is valami gyors. Erre én kitaláltam magamnak, hogy csinálni kellene egy Volt vagy Rhino páncélt (még ennél is lassabb :O ) brutál közelharci fegyóval+mesterlövész cuccal. de valszeg egy Loki is megér egy próbát, olyan jól elosztottnak tűnnek a pontjai. Csakhát ahhoz is kell még ez+az. Pedig az egyik warframeból (asszem banshee) már van vagy 6 blueprintem de a Rubedo nem akar gyűlni hozzá amúgy sem.

    A Merkúr részt úgy tűnik, már nincs értelme erőltetni, a drop igen gyenge, oda majd az új kardommal megyek vissza néhány körre a kezdeti fejlesztésekhez. A Vénusz egész jó tud lenni, de a matchmaking rendszert még nem igazán értem, hogy mitől dob ki néha meccs végén azonnal a sessionból, illetve ha egyedül akarok belépni egy multi játékba, akkor az először kijelölt bolygóra rak akkor is, ha menet közben másikra kattintok,
    és ha elkezd játékosokat keresni, akkor már nem is engedi megállítani a folyamatot.

    A Földnél az első bolygón jöttek ilyen infected zöld izék (a kutyáikkal), akkora életerejük van, hogy nem bírtuk őket hárman kinyírni. Nem tudom, oda mikor lesz értelme menni.

    Olvasás ide-vagy oda, még egy csomó kérdésem van:
    1) a charge speed az egyértelműen másodpercben van megadva, tehát annyi másodperc egy támadás kivitelezése, de a firig speed meg támadás-vagy-lövés/másodperc akar lenni?

    2) amikor a találatokat írja ki lőfegyvernél, akkor mi a különbség a kékkel és sárgával írt sebzések között?

    3) az accuracy-t hogyan kell értelmezni? Mit jelent a 40-es szám az mk1-bratonnál? Ugyan ez a snipetronnál meg 13,3, a shotgunoknál meg 4-6 körüli szám... ráadásul az oldalfegyvereknél is eléggé kis számok vannak ennél a tulajdonságnál a wikia szerint. úgy tűnik, hogy jónéhány oldalfegyver jóval erősebb és majdnem olyan gyors, mint az mk1-braton.

    Azt sem értem, hogy a defense pályákon a nagy többség Rambózik az ellenség belépési pontjaira, így gyakorlatilag az egész játék fejetlen-csirke-szaladgálásban telik, mert a loot miatt másoknak is rohangálnia kell? Nemhogy beállnánk védeni, és halomra lőni őket, ahogy jönnek, és akkor csak alig kellene menni a loot után, mindenkinek közel lenne, és nem az van, hogy a pálya másik felén lohol az ürge a a wave kellős közepén.

    Ugyanakkor viszont ha lesz pvp/mas-pvp/Csapat-pvp része a játéknak, az igen nagyot fog dobni rajta.

    [ Szerkesztve ]

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    válasz HaaS #424 üzenetére

    Akkor ezek szerint a pisztolyok is kb olyan pontosak, mint a mesterlövész fegyverek.
    Egyébként a snipetron és az íj zoomja az nagyobb, mint a bratoné? Feltételezem, hogy egy picit nagyobbnak kellene lennie.

    A Lexről mindjárt megnézem, mit írnak.

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    válasz HaaS #424 üzenetére

    A critical sebzés esetében a +100% mit jelent? A fegyver alap-critical értékéhez képest???
    Tehát ha egy fegyvernél a base critical rate 15%, akkor az ugye azt jelenti, hogy a lövések 15%-a lesz critical, és ha erre jön egy módosító +100%, akkor a fegyver össz-critical értéke 30% lesz?
    Merthogy másként nem nagyon lenne értelme a 100% fölötti értéknek a "Point Strike"módosító kártyán.

    Illetve ilyen esetben a critical damage érték hogyan jön ki, ha a generátor szerint a találat criticalnak minősül? A fegyver alapsebzése lesz konstans módon mindig a critical sebzésnek a számítási alapja, vagy az alapsebzés minden módosítóval (többek között a Serrationnal is megnövelve?)

    [ Szerkesztve ]

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    Erősítse meg valaki pls, hogy: a fegyvereknél a "Damage" érték az igazából ugye damage/bullet, nem pedig damage/sec?
    Tehát a 140-es sebzésű, és 1.7-es fire rate-ű shoti az másodpercenként tol 140*1,7=238-as sebzést, a 24-es sebzésű, de 16.7-es fire rate-ű gorgon meg ilyen elven 24* 16,7=400,8-at. (nyilván amíg tart a tár, addig tudja csak ezt a dam/sec értéket tartani folyamatos tüzelés mellett)

    vagy pedig a gorgon egy másodperc alatt 24-et sebez, és ezt is ráadásul 16,7 darabra felosztva?

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    válasz HaaS #428 üzenetére

    Felhagytál ezzel a játékkal?

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    válasz HaaS #432 üzenetére

    Én tegnap éppen azon gondolkodtam, hogy hosszú távon az lenne az igazi, ha bekerülne többfajta PVP lehetőség is. Akár lehetnének olyan rendszerek, amiket klánok/tenno-csoportok tarthatnának az uralmuk alatt, és az adott bolygón lévő ellenőrzési pontok x ideig történő birtoklása adhatna némi jutalmakat a rendszerben tartózkodó tagoknak. Amihez persze folyamatosan jönnének a gépi ellenségek is, akik mindenkit támadnak az adott bolygón. Olyan non-stop defense pálya szerűség, csak igazi playerekkel is kiegészítve, ahol az ellenség megközelítési útvonala és a gépi ellenfél érkezési útvonala is egybe esik, ezért azok is lőhetnék egymást.

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    A kapcsolatok menüpontban valaki felvett engem, de azt láttam a neve mellett, hogy pending. Hogy működik ez a funkció, és hogyan fogom látni, hogy az illető mikor aktív és éppen hol kergeti az ellent?

    Tegnap belefutottunk egy olyan pályába, ahol takarítani kellett. A végén a gép szerint maradt még 1 enemy.
    Fél óráig kerestük négyen, és nem lett meg :( . Utána kiléptünk mind, "Mission failed"

    Közben erősen gyakorlom a lézerkapun való közlekedést, főleg azt a változatot, ami nem kerül energiába. Az előre-fut-guggol-vág kombó egész jól kézre állna, de az a tapasztalatom, hogy nagyon messziről kell nekifutni, mert hiába nyomom le a fut gombot, egy jókora ideig nem történik semmi. Feltételezem, ekkor várja a rendszer, hogy elengedem-e a gombot, és ugrás lesz belőle, vagy tényleg futni akarok. Ezért sokszor csak leguggolva-vágva belesétál a lézerbe, és hanyattvágja magát. :O
    Engem ez halálra idegesít, ezért akadok fel mindig a kapun, mert az ujjaim gyorsabbak, mint ahogy a program reagál. :W
    Az excalibur egyébként kezdőnek tényleg jó, csak mocskosul zavara, hogy négyes partiban mindenki otthagy a francba, hiába a sprint, meg 60%-os stamina töltés, meg speednövelés.
    Én főleg a javelin skilljét szeretem, vész esetére tökéletes, csak gyakorlatilag egy max töltéssel egy skill, utána ha nem találok kék gömböt, akkor gáz van, ha lerohannak.
    Egyetlen dologban nem vagyok biztos a javelinnel kapcsolatban: a leírás szerint alacsonyabban lévő ellenfélre nem hat.
    De mia helyzet, ha a Sakal hasa alatt sütöm el. gondolnám én, hogy mivel az egy batár nagy dög, az összes tüskét megkapja, ami néhányezer sebzés egy skillel. Igaz, hogy a lábába, merthogy annak a mocsoknak a törzse és a lábai is külön hp-val rendelkeznek, ahogy látom, de akkor is.

    Tud erről valaki valami konkrétumot? Én sajnos nem sokszor jutok a közelébe, hogy érdemben próbálgassam.
    Mesterlövész fegyvereknek nagyobb a zoomja, vagy az is csak olyan nagyítású, mint a kezdő Braton-nak?

    [ Szerkesztve ]

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    válasz Brien92 #440 üzenetére

    Sajnos a túlélés érdekében jelenleg pont a speednövelő kártyát nem tudom alkalmazni, pedig azt hiszem, azt is felfejlesztettem már vagy 6-os szintre.
    Jelenleg Javelin, életerő, shield-kapacitás, shield-töltés,stamina és stamina-töltés kártyák vannak benn, hogy kb minden pontom ki legyen használva. Reaktorom nincs...
    Vennék platinumot, ha lenne kisebb/olcsóbb csomag is, nekem max egy ezrest érne meg jelenleg, 5-öt nem akarok érte fizetni, mert nem látom, hogy hosszú távon mennyire fog lekötni a folyamatos pve játék.
    Ha lenne pvp módja, (vagy ígéret rá) akkor azért hosszabb távon magabiztosabb lennék, hogy kitartok mellette.

    Most az újdonság varázsa visz előre, de igazából a rohangálós-ugrálós-néhalopakodós, de sokatkardozósgyilkolós igényeimet kielégíti az AC2 sorozat is, bár tény, hogy nem egy kategória a kettő.

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    válasz Brien92 #442 üzenetére

    És nem is gondolkodtál rajta, hogy másik framebe rakod majd? Vagy mire összejön egy komplett új frame, addigra reaktor is eshet még bőven?

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    válasz kantinos #444 üzenetére

    Egy ideig próbáltam én is kilövöldözést, de egyrészt szerintem sok lőszet igényel, fegyvert is lassan vált, utána reload (hogy ne üresen tegye el) és utána visszaváltani. Ráadásul néhányszor jártam úgy, hogy kerestem a kamerát vagy egy percig egy alagút belsejében, és nem láttam (és ez a nem láttam rá tényleg problémás) Ha ott virít az ember háta mögött, vagy az orra előtt, akkor persze más helyzet.
    Ezért inkább elkezdtem én is egy működő de hatékony és skill/energiamentes kombót tanulni, hogy tudjam tartani a lépést a többiekkel. Így az esetek 80%-ában elsőre át tudok suhanni, csak olyankor akadok fel, amikor a gép lassabban reagál a gombnyomásaimra. Bár ez egyre jobb, néha akkor van gond, ha a nyomorult fotocellás, éppen nyíló ajtónál belerohanok a lézerbe.
    Egyébként én a legritkább esetben loholok elől, ha valami gyengébbel vagyok is, akkor visszamegyek érte, meg lövöldözök neki, ha nem találja, hol kell bebújni az alagútba, vagy hol kell felmászni a teraszra. Praktikusnak tartom, ha közel vagyunk egymáshoz, könnyebb a feltámasztás és nagyobb a tűzerő...

    A csúszás nekem azért nem jó, mert ott tényleg számít, hogy mikor nyomja be az ember a crouch gombot a lézerek előtt (a wikianál ez benne is van a leírásában, hogy "A correctly-timed slide can be used to pass through Corpus Laser-Barriers unharmed", tehát sokkal nagyobb ügyességet kíván azzal átmenni, míg a nekifutós-pörgővágó mozdulat a tapasztalataim szerint bőven a kapu előtt megkezdve is átviszi az embert, mert hosszú az a mozgástartomány, amin belül nem okoz gondot a lézer. Csak nekem ehhez tényleg neki kell futni, közvetlenül a kapu előt indítva felakadás van ezzel is.

    Én INNEN választottam,
    Nekem egyébként sem árt a manőverek gyakorlása. Az a poén, hogy ezt a pörgővágó mozdulatot meg pont a harcban nem tudom rendesen használni, mert rendszerint mögévágok vele az ellenfélnek :(( .

    [ Szerkesztve ]

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    válasz RzRobot #446 üzenetére

    No komment, de azért érdekelne, hogy ezt a megállapításodat, miszerint azon vagyok, hogy keresztbe tegyek másoknak :Y , mire alapozod?
    Csak hogy értsem, hogy mit nem értesz...
    Merthogy pont azt magyaráznám, ha olvasnád, hogy rendszerint otthagytak a nagyok, ezért voltam kénytelen én is megtanulni gyorsan átcsúszni rajta... amikor már nincs mögöttem senki, akkor minek lövöldözzek, pocsékoljam a lőszert, meg húzzam az időt feleslegesen?
    Ha meg vannak mögöttem, épp írtam, hogy vissza is szoktam menni, ha valaki látványosan nem halad...

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    válasz myckey #447 üzenetére

    Hogyne tartana, ha az alagút közepén nem látom rögtön, hogy hol van benn abban a nagyteremben, aminek a többiek már a másik végén járnak? Meg váltani kell pisztolyra, meg azt utána visszatárazni, és visszaváltani a főfegyverre. És nekem az a tapasztalatom, hogy ha én nem is lövök sokat a meccs alatt, akkor is jobban járok, ha a csoporttal megyek, és az ő killjeikből kapom a pontot, minthogy egyedül lemaradva a kamerákat puttyogtatom.
    Kevesebb macera átvágni rajta magát az embernek ilyen esetben.
    De esete válogatja...nyilván, ha olyanok loholnak elől, akiknek szüksége van az én tűzerőmre is, úgyis megvárnak ;]

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    válasz cinegelaci #456 üzenetére

    Köszi a linket! :R

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    válasz cinegelaci #467 üzenetére

    Én csak vasárnaptól tudok megjelenni, de ha van még hely, nekem is lenne hova fejlődnöm egy jó csapattal.
    biorobi néven kószálok a játékban.

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    Sziasztok!

    Sikerült kilépnem az előző klánból (bár fogalmam sincs, hogy abba mikor és hogyan léptem bele :F )
    Mondjuk az egész szociális rész egy kicsit nehézkesnek tűnik nekem, de lehet csak azért, mert még nem igazán használtam. Vagy már "öheg" vagyok az új dolgokhoz... :B

    Jelenleg a Mars rendszerben tartok, de egyre inkább kezd problémám lenni a Braton mk1 lőszerével. A kard kivételével (egyedül ez nem a kezdő fegyóm) már minden 30-as szintű. Igyekszem mindig felszedni a lőszert, ami esik, de mostanában egyre sűrűbben kell pisztolyt vagy kardot használnom, mert nem tudom pótolni azt, amit elhasználtam. Meg mondjuk a loot felvételnél is jó lenne, ha kicsit messzebbről, és esetleg kisebb magasságkülönbség esetén is hatékonyabban felvenné a lőszert/gömböt, bár lehet, ez meg néha a lagg miatt van, hogy 3-4 szer is át kell rajta szaladni.

    Ha berak az ember egy reaktort, akkor csak a páncélnak lesz +30 pontnyi mod lehetősége, vagy a fegyvereknek is bővül?

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    válasz RzRobot #530 üzenetére

    Elírtam, páncél alatt a warframet értettem, csak nekem az olyan "testpáncél", ezért ösztönösen írtam páncélnak.
    De köszönöm, így már tiszta.

    A Braton mk1-et van értelme catalystozni? (annyira azért nem tűnik jó fegyvernek.)

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    válasz HaaS #535 üzenetére

    Ok, de én freeben játszom, tehát csak akkor lesz új cuccom, ha megtalálom. A kezdő pénzt warframe slotokra költöttem, így abból van négy, a fegyverekre már nem jutott, de abból szerintem nem lesz nagy választék úgy sem, és lehet megunom a játékot, ire mind a 8 slotot tele tudom rakni fegyverekkel. 8 slotba csak belefér minden fajta fegyverből 2 típus, meg még marad két szabad slot, ha valamihez nagyon ragaszkodok. Eddig egy cronos kardot tudtam gyártani, azt gyorsan le is cseréltem, és most azzal szüttyögök. Valami 24-es szinten van, most jutottam el oda, hogy mindhárom elementálból tudtam bele rakni, úgyhogy éget-fagyaszt-ráz és vág is egyszerre :DDD . Lehet megúnom a játékot, mire telefarmolom mind a 8 slotot.
    A kard óta semmilyen fegyver bp-t nem találtam. mondjuk frameből is csak egy fajtát, de abból már vagy 5-öt.

    Azt egyébként jól látom, hogy a Naptól távolodva nem feltétlenül nehezednek a rendszerek? A Mars mintha húzósabb lett volna, mint a Szaturnusz, ha jól rémlik, hol jártam az este...

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    válasz Brien92 #539 üzenetére

    Nem gyengébb az, mint az mk1? A base damage értéket szorozva a firing rate számmal a wikia adatai alapján:
    16*6,3=100,8 az mk1-nek.
    21*3,3=69,3 burstonnak.

    Vagy hogyan kell számolni a fegyver tényleges sebzését? (Ha eltekintünk a pontosságtól)

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    válasz balger #543 üzenetére

    Nem tudom, mennyire fog beválni a papírforma, meg a wikia számai alapján tervezett karik, de ötleteim vannak. Fegyverek közül elsődlegesen egy Gram-et szeretnék szerezni, mert teljesen lőszerkímélő kézikészülék :D, és ahol most járok, szívesen kardozok. (esetleg Fragor, bár jobban örülnék a gyorsabb kardnak)

    Fő lőfegyverből egy Latron-t, mert alapvetően szeretek ritkán de pontosan lőni, és takarékoskodni a lőszerrel (aztán később a gorgon, mert a daráló tutira másik stílus, de azt is érdemes lesz szerintem kipróbálni)
    Oldalfegyóból meg álmodjak megint nagyot: lex, (később esetleg twin-viper és egy bolto). Ebből a készlet lenne kard+ majd később esetleg valami dupla (2 slot), + 2 fő lőfegyó + 3 oldalfegyver +1 valami még, ha megtetszik.

    A skilleket általában mindig a tömegre/vészhelyzetre tartogatom (főleg infestedeknél, mert azok ugye rögtön az életerőt viszik le, tehát ott gyorsan kell nyírni őket.
    Lévén az excaliburnak nincs olyan sok energiája, hogy sűrűn sütögesse el a skilljeit, ha nincs kék gömb, a radial javelin a kedvencem elsődlegesen, bár néha egyszerűbb esetekben a s&d-t is használom. Az ugró skill, meg a világítás nem nekem való.

    Frameből azt hiszem ezek után teljesen meglepő módon ezen fegyverek mellé egy Rhinót szeretnék, mert az esetek nagy részében nekem a páncél fontosabb, mint az életerő (kivétel az infestedek).

    Aztán később a Volt és Frost is megérne egy próbát. Ezeket szeretném kipróbálni, aztán majd meglátjuk. Azért is vettem meg inkább a +2 frame-slotot, nehogy véletlenül másra költsem el azt a kis lóvét. Ha nagyon bejön, lehet veszek platinumot később, hogy több slotom legyen mindenhez.
    de ezekből szerintem lehet olyan karit kirakni, ami tényleg passzol a hangulathoz és stílushoz.

    Nyilván ha kapok segítséget, az nagyon jó lenne, de nem minden este tudok játszani, és néha bizony a hétvégéim is kiesnek, be sem tudok lépni. Máskor meg a gép előtt ülök órákig nap nap után.

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    válasz balger #547 üzenetére

    Nálam is megoldható a hangos kapcsolat.

    OFF:Csak azért szoktam le róla, mert a család miatt nem fülessel szoktam játszani, mert akkor elszigetelem magam, és nem tudok odafigyelni, ha a zasszony vagy a gyerekek szólnak hozzám. Hangfalon van kint minden...és vannak emberek, akiknek a kultúrált társalgás a "b+ g.ci úgy szétb.tuk a szájukat" stílus, míg nálunk ez nem divat.
    Tény, hogy külföldieknél ez nem okozott gondot , tökmindegy, hogy pl. az oroszok mit pampognak oroszul :D

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    válasz Hajdi #549 üzenetére

    Nem hívőség kérdése.
    Egyszerűen az óvodás és elsős iskolás gyerekeimet nem feltétlenül erre igyekszem nevelni... nem kell, hogy otthon is ez legyen a norma.

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    válasz Hajdi #557 üzenetére

    Hangfalra kirakott TS-ről, és az ott előferdülő kultúráról szólt a téma eredetileg...

    Akinek meg nincs gyereke, és nem futott bele abba, hogy az elsős lánya azzal jön haza, hogy a kemény 7 éves osztálytársa a "te vagy a csajom, kapd be ..." típusú rigmusokkal boldogítja, az úgysem érti, miért jó, ha odahaza nem a szemét és a vulgarizmus folyik a hangfalból, és a gyerek nem azt látja, hogy a szülei is ilyen környezetben érzik jól magukat. És még csak nem is azzal van a bajom, hogy néha becsúszik egy-egy, csak ne ez legyen már az anyanyelv.
    Mind1, Lépjünk tovább...

    szerk: Egyébként nem nehéz, csak tudni kell példát és önmegtartóztatást mutatni... meg a szemetet nem beengedni a lakásba (ezért pl tv sincs 7 éve, és nem is hiányzik, sőt :DD ).

    [ Szerkesztve ]

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    Az este megvettem a LEX-et, meglepő módon simán kreditért adták a fegyvert. A Latronhoz csak BP-t kaptam, de azt el is kezdtem gyártani. A Gram kard az húzósabb ügynek néz ki, a szükséges 3 galliumból csak 1 van meg, tehát az várakozó állásponton van.

    Első tapasztalatok Lex kipróbálása után:
    7-es szintig mentem fel vele, gyakorlatilag azt használtam folyamatosan. A sebzése elég jó, de mocskosul lassú lőni is meg tölteni is. ha lehet bele majd komolyabb modokat rakni, ez a vélemény lehet változni fog, ezért adok neki esélyt legalább lvl 25-ig. Ugye jól gondolom, hogy a mindenféle lövés- és töltés-gyorsítókon túl az armor piercing is nagyon kell neki?

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    válasz Chrisprice #566 üzenetére

    Nekem is tetszik, de így alap sebességekkel eléggé lassúnak tűnt. Lrgalábbis ez volt az első gondolat, miután lőtem vele párat.
    Mondjuk a "végig ezt használtam" kijelentés nem teljesen korrekt, mert az infected healereket nem tudtam vele lelőni, mert mindig felgyógyították magukat. Azokba kb. egy full tár kellett a lvl30-as szintű, 30-ig moddolt mk1-essel. viszont a kutyaszerűeket egész jól szedte, 2 lövésből megvoltak, ha eltaláltam őket rendesen ugrálás közben :DDD

    Általános moddolós kérdés: A modokkal akkor úgy érdemes készülni az adott pályára, hogy a grinerek ellen cold +AP a fontos, a Corpusok ellen a cold+lightning, az infectedek ellen meg a cold+fire?
    Van a cold sebzésnek lassító hatása egyébként?

    [ Szerkesztve ]

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    Egy dolog nem tűnt fel, és elfelejtettem kipróbálni:
    Ha lecserélem az oldalfegyvert, az új oldalfegyóhoz felhasználható modok közé berakja azt, ami a régi fegyverben volt?
    Csak mert mikor újra visszacseréltem a régit, azt az eredeti moddolt verzióban rakta a zsebébe, tehát nem tudom, hogy megjegyzi-e az utolsó beállítást, és azt automatikusan beállítja az utolsó állapotnak megfelelően az adott fegyvernél, vagy a modokat is cserélgetni kell egy esetleges fegyverváltáskor?

    [ Szerkesztve ]

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    Az normális jelenség, hogy a clan pont alatt volt egy sorom, ráklikkeltem, beléptetett egy magyar klánba (ránézésre 40+ fős), és a listában az van a nevem mögött zárójelben, hogy leader?

    A Dojo az mire való egyébként? Bementem, szétnéztem. Vannak szobák, ahol semmit nem lehet csinálni, csak ott vannak. Nem igazán tudom, mi mire való, ellenben egész jól el lehet tévedni, még lift is van.

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    A lex nagyon bejövős, kár, hogy még csak 30 pontig tudom fejleszteni :(((
    Gyakorlatilag jobban tudom használni, mint a Latront. Kíváncsiságból gyártottam Boltort is, bár az ugye nem hasonlítható össze, mert az még nagyon alacsony szintű, de most azt fogom felfejleszteni (meg a kockát, ha nem döglene meg állandóan). Az viszont biztos, hogy ha csak Lexet használok a pályán, nagyon látszik, hogy a lőszerrel jól lehet gazdálkodni, gyakorlatilag nem volt még olyan, hogy csak pisztollyal játszva 100 alá ment volna a lőszer mennyisége. A Latronból meg legtöbbször minden kifogy.

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    válasz Hajdi #708 üzenetére

    Az ugye jól rémlik (valahol mintha olvastam volna), hogy crit sebzés esetén a program a fegyver alapsebzését veszi alapul, tehát ha bejön a crit, akkor nem számít semmilyen elementál alapú sebzésnövelési mod, illetve a sima sebzésnövelő serration mod sem?

    Ezért mintha az lett volna a konklúzió, hogy vagy-vagy alapon kell a critikus sebzés valószínűséget és crit damagot növelni, vagy pedig ráfeküdni az elementál és serration modokra, de keverni nagyon nem éri meg őket? Ez igaz lehet, vagy azóta valami patch esetleg módosított ezen? (esetleg alapból hülyeség volt?)

    [ Szerkesztve ]

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    válasz gerisz23 #710 üzenetére

    "Ki Nyer Ma?" Játék és muzsika 10 percben ... :B

    szerk: a kaszással én eddig egyszer találkoztam, egy raidben jött valakiért, de olyan lelkesen gyaktam én magam is, hogy átállt rám. Sztán persze éleszteni kellett szegény karakteremet...

    [ Szerkesztve ]

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    Ha valahonnan egyszer sikerül szereznem egy orokin catalyst és reaktor BP-t, azok egyhasználatosak lesznek, vagy utána annyit és annyiszor gyárthatok belőle, amennyi alapanyagot össze tudok farmolni?

    [ Szerkesztve ]

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    válasz gerisz23 #722 üzenetére

    Én is nagy reményeket fűztem a Latronhoz, mert szeretem a pontos, hatékony és lőszerspórolós lövéseket. De nálam a latron sokkal gyengébben muzsikál, mint a lex. Azért ez durva, hogy a főfegyó nem használható olyan jól, mint egy oldalfegyver. Meglepő módon a lex-el gyorsabban haladok, és a lőszert sem szokta elfogyasztani. Mindkettő lvl30. Inventoriban vannak, egyenlőre mindkettő pihen, mert mást fejlesztek.

    Most a Boltor-Bronco-Gram trióval nyomulok, igyekszem ezeket is 30-ra húzni, aztán majd meglátom...
    Tetszik, hogy Boltor odaszögeli az ellent a falhoz, de az meg annyira pontatlan már középtávon is, hogy botrányos. És a sebzése sem valami falrengető, sőt, mondanám inkább, hogy kicsi. Rendszerint ennél is kifogyok a lőszerből igen hamar, pedig már ez is valami 26+ szintű. igazából a JAckal ellen lehet jól használni, amikor lemegy a páncélja, és lelógatja a fejét, akkor gyorsan bele lehet tolni annyit, hogy fél-egy centit esik a hp csíkja. Ehhez képest megintcsak a Broncoval vagyok hatékonyabb, ha nem assassin pályán vagyok. Sajnos még kell valamit fejlesztenem, mert a hek-et is ki szeretném próbálni. Szerencsére ma reggel elindítottam a rhino összerakását, röpke 3 nap, és használni is tudom. A mostani három fegyveren kell még összesen vagy 8 szint, +a rhino 30 szintje, és talán unlockolni tudom a hek-et. Utána meglátom, mire állok be. Nekem most a HEK+LEX+dual ether látszik hosszú távú célnak, a warframe-tól függetlenül, bár a dual Bronco még lehet változtatna ezen a nézeten. Bár ott meg már túl sok lehet a dupla reload time is.

    Azt ugye jól érzékelem, hogy a Bronco akkor adja csak le a full sebzést, ha minden pellet talál? Tehát ez nem pelletenként sebez 105-öt, hanem a 7 lövedék együtt? Mert akkor ha barrel diffusionnal a pelletek száma 8-ra növekszik, akkor az sebzésben 105+(105/7)=120at jelent, míg a lex esetében akkor a második lövedék újabb 70-es dam, azaz a kettő együtt már 140. És azért a Lex-el kicsit messzebbről is oda lehet pörkölni.

    [ Szerkesztve ]

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    válasz gerisz23 #733 üzenetére

    Nem zabálja az nagyon a lőszert?

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    válasz HaaS #732 üzenetére

    HEk-kel mi a problémád? Csak hogy lélekben felkészülhessek a HEK-élményre :Y

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    Stagger =Stun?

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    A sentinel slotjait tényleg nem lehet "Formázni", vagy csak nincs Formám, azért nem kínálja fel a lehetőséget?

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    válasz xkoti #750 üzenetére

    Én frame slotot vettem kettőt pluszba, és a fegyver slotok az original 8 van. Fegyvereknél azt csinálom, hogy ami a lootokból összejött, azt legyártom, felhúzom 30-ra, és eldöntöm, hogy tetszik-e vagy sem. Amíg van szabad slot, addig nem életbe vágó a döntés. Ez két frame slot esetén úgy működhet, hogy legyártasz egy olyan framet, amit éppen meg tudsz csinálni (kifejezetten jó, ha olyat csinálsz, amit igazából nem is akarsz kipróbálni, mert azt is fel kell fejleszteni 30-ra, hogy szintet léphessen a tennod), kihúzod 30-ra, és eldöntöt, hogy melyik a jobb, amit tárolni akarsz.
    Ugyanis egy másik accon összefarmolni újra az összes fusion kártyát, void kulcsot, orokin-cuccot, alapanyagot, meg mindent azért hogy a másik framet is végig tudd próbálni az összes fegyverrel, az nem egyszerű mutatvány.

    Nyugodtan add el, ha tényleg rendszeresen játszol, és tervezel még lenyomni vagy 300 órát ezzel a játékkal, akkor úgy is lesz folyamatosan kari, amit végig fogsz húzni, hogy lásd a tényleges potenciálját...ha meg kipróbáltad már az összes framet, akkor úgyis tudni fogod, hogy melyik kettő kell állandóra, és legfeljebb újra kihúzod azokat is. Viszont akkor már ott lesz mellettük az összes bevált fegyver, meg kártya, meg minden egyéb hasznos cucc.

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    válasz xkoti #757 üzenetére

    Hogy motiváljanak a fizetésre ... Ez csak a "mézesmadzag".

    [ Szerkesztve ]

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    Reggel elkészült a Rhino, az új páncél! Nem bírtam ki, hogy melóba indulás előtt ne szaladjak vele egy kört.

    De az a suspenzor :Y valami idióta gagyi...mintha körfűrészt vagy flexet rejtegetne a gatyájában... :W

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    válasz gerisz23 #760 üzenetére

    Tökéletesen egyetértek.

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    válasz xkoti #881 üzenetére

    Nem tudom, van-e hír értéke, de én már olyan szívesen leülnék egy 5-6 órára nonstop a játék elé, amikor sem asszony, sem gyerekek nemvannak ott körülöttem, és nem kell mással foglalkozni :DDD

    Következő frame asszem a MAG lesz, úgy érzem, hogy egy kipróbálásra szánt legyártom-felhúzom-letörlöm karinak jó lesz.
    Az excal és rhino közül még nem döntöttem, melyiket tartom meg, valszeg a rhino marad, de még nem égető a döntés, hiszen van két szabad slotom.
    Kellene néhány orokin catalist, egy-két reaktor, de leginkább egy új frame, mert a mostaniak már lvl30-ak.

    De leginkább a Master-Thief modra vágyom elsőnek, hogy növelni lehessen a resource-gyűjtést.

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    Olvasom a wikin az ignis, (suzuki?) ogris, torid meg acrid leírásokat, és azt gondolom első körben, hogy ezek nagyon jól működhetnek a vauban-vortexxel. Amikor a mobokegy rakáson vannak, akkor szerintem ezek a fegyverek mindegyiket sebzik a masszában. Vagy ezt nem jól gondolom :F ?

    [ Szerkesztve ]

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Új hozzászólás Aktív témák