Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • khalox

    őstag

    válasz ViZion #7029 üzenetére

    Én tegnap bújócskáztam 7 másik taggal egy dojo-ban. A nyertes arcane-t kapott. :DDD
    Csak tenno-val lehetett menni, meg volt még egy-két szabály. Aranyos volt. Persze aki építette, az elég hamar megtalált mindenkit még úgy is, hogy no map, de vicces volt.

  • 5150head

    senior tag

    válasz ViZion #7029 üzenetére

    Én nem tudom mi van a közösséggel, de egyre több a "furcsa" ember.
    ESO-n beszól az MR19-es hogy mit farmolok, hogy megölök mindenkit Volttal és hogy őt ez zavarja. Mondom Focust, erre írja, hogy noob vagyok, meg hogy Sharin jobb. Csak annyit válaszoltam, hogy mindenki azzal játszik amivel akar. A 4.zone-nél leavelt. Hozzáteszem, Sharinba is van Lua lencsébb semmivel se jobb mint a Volt, és még nehezebb is Focust farmolni vele, mert mire felépíti az ember a sebzést.... :U Ma Zone13-ig mentem Volttal ESO-n.
    Másik: Hydro-ra megyünk Gauntnál feltűnt, hogy se a Volt se a Chroma nem sebez én Trinyóval voltam, rákérdeztem, h wtf, erre a jómadár -Mr15 környékén- beszól hogy én is annyit sebzek Trinyóval mint ők. Mondom, ez inkább nekem hízelgés mivel Healerrel vagyok, erre írja, hogy nem is healelek -esett/kelt a srác mert nem tudta mikor kell Tennoba menni- meg amúgy is milyen az angolom (valamit pont elírtam) mondanom se kell megköszöntem és kiléptem. :D Stats-ba néztem ez lett volna kb a 3. Hydroja és fájt neki hogy nem Carryztem Trinyóval. :U
    Azóta ha nincs ha nincs normális DPS nem kérdezek semmit csak elköszönök és Tera után leavelek. :U
    Nem tudom, de ez a Toxic eddig nem volt jellemző...

Új hozzászólás Aktív témák