Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 5150head

    senior tag

    válasz gandalf #6290 üzenetére

    Hát az az "ide irogató játékos" már MR11 (vagy lehet azóta is több már) és minden nap látom a klánban hogy tolják Vizionnal. Én nem értem, miért fáj neked most ez ennyire, hogy megint beleállsz itt a srácokba, írtam fentebb is h totál nincs igazad és le is írtam, hogy miért. Főleg úgy, hogy ők segíteni akarnak. :U
    Ha "lószar" a kitgunod, akkor csak lószart raktál össze. A Catchmoont nemrég nerfelték mert kb a játékosok 80%-a azzal tolta... biztos azért volt mert "lószar". (mondjuk kellett is bele 4-5 forma)
    A broken war kb nem sokat ér, max az elején, de ha nem szeretsz kardozni akkor van egy rossz hírem: a kardok nagyon erősek a játékban.
    Ezt a ki kap meg micsodát meg szerintem engedd el, mert mindent IS ki lehet farmolni egyedül, a kérdés az, h mennyi időd van rá.
    Amúgy meg Źşë' jól leírta: a játékhoz minden adott interneten, leírásokban, videókban, how to build videókban etc.
    Ne sértődj meg, de nekem nagyon úgy tűnik, hogy ez nem a Te játékod. Ha ennyire fusztrálnak a dolgok, és nem érzed magad jól, sztem játsz mással.

  • Źşë'

    addikt

    válasz gandalf #6290 üzenetére

    a bp nekem nem lett meg dojoba, pont akkor ugrottam ghost klánról shadowra, hiába nem volt senki sem a klánban, jól megszívattam magam vele (persze nem gondoltam volna), mert többet kellett farmolnia egy olyan (nagyobb) klánnak a blueprintért, uh visszaminősítettem ghostra (csak ez kurva sok idő volt hála a warframe logikának), csak mire visszaminősült az eventnek vége lett... személyes blueprint meglett, dojoba viszont nem - kitgunnál gondolom vagy rosszul választottad az alapokat és/vagy rosszul buildelted be, én youtubról vettem a buildet, ill. onnan építettem meg (catchmoon), közben lett hozzá rivenem is uh critre még ütősebb lett->7 formával, tényleg sok a valamire való ytber, pl Tactical Potato,Leyzar, Grind Hard Squad

    küldihez armor modok ill, energia töltő hasznos lehet, ezeket nem használsz? egy olyan framere aminek alap hangon magas az armor szintje

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák