Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wjbhbdux

    veterán

    válasz Źşë' #6104 üzenetére

    a login boosterek időtartama meg jutalmak mennyisége az MR szinttel megy fel.

    játszanak, de gondolom nem minden low lvl nodeon vannak miután átléptek rajta. Veil - Gian Point a nagy speedfarmolós pálya, egy jól felszerelt RJ 5-10 perc alatt ledarálja. ott mindig talál csapatot, de én még a megjelenéskor oldottam fel a többi pályát amikor sokan mentek végig rajtuk.

    nyomkodd a gombot a pályákra jó párszor mert néha miután kiírja hogy nem talált csapatot a következőre meg berak egy olyanba ami már elkezdődött egy ideje, nem egy biztos rendszer ez se..
    azt nem ajánlom, hogy egyedül vacakolj vele és MKI MKII RJ részeket rakj össze a két veil alatti bolygóra mert kb semmire se jók aztán.

    [ Szerkesztve ]

    /s

  • ViZion

    félisten

    válasz Źşë' #6104 üzenetére

    Nekem endo és forma hiányom van, cryotik meg azért, mert emberek néhány kör után lépnek a bányászósból, de tegnap az arbitrationnal is így jártam. Tök jók voltunk, keresgélni kellett, h kit tudok lelőni, olyan gyorsak voltak sokszor. Erre a második cucc után kilépnek.

    Index az jó, ott ki lehet fogni jó csapatokat, pár napja fain volt, 2 beállt védekezni (Mesa és asszem frost), mi ketten meg vadásztunk.

    RJ kicsit elbaszcsizott, de talán kevesebb a bug már. Kevesen játszanak valóban, kattintgatni kell. A legdurvább az volt, amikor beléptem és a hajó romokban, kilépkedtek, a host meg nekemesett, h semmit nem csinálok... mondom most jöttem, de akkor bocs.

    Dojoban is kevesen vannak, nem donatelnek és sok fejleszthető cucc lenne még. Van egy nagyobb magyar klán, mehetnék, megfelelek, csak náluk mic és discord kell. Éjjel nem fogok itt beszélgetni, szal. ennyi is.

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák