Új hozzászólás Aktív témák

  • durma77

    csendes tag

    válasz r00r1 #2006 üzenetére

    Valami van benne de azért ha én már chaost nyomok ott már gáz van és az kell hogy egymást szetlojek...
    Amúgy ti milyen burst riflet vagy valami olyasmit ajanlotok (pl synapse csak kisebb szinten) egy barátom a burstokat szereti de meg csak mastery 2.
    Ennek nagyon örülök hogy akadt egy ilyen meretes ,,partfogom" :) Ha gepnel vagyok mindíg van akció.. Két pajankent stalker vagy a trió. Nameg pénteken egy ujoncommal frostot fogunk farmolni gondolom neked van fegyvered amivel az a nyomi páncélos szutyok két lövés :) oda johetsz ha van kedved. Nameg egyszer majd ha van kedved két ujonc látni szeretné lephantist. Nekem meg egy nekros system hiányzik ha majd lesz kedved johetsz. ;) De nem ér 6 másodperc alatt megölni :) ha van skypeod bejelolsz? Mi ott szoktunk beszélgetni és egyszerűbb lenne :) Emellett ha megengeded lenne pár kérdésem hozzád amit elfelejtek fórumra kiírni :) a skypeot nevemet ki fogod tudni találni ;) amúgy valaki tudja hogy is néz ki a hyena pack? Ja meg meg van egy tervem de ahoz jó erős emberek kellenek :) szeretnék egy sedna kappa wave 70 környéki eredményt elérni és szerintem ez egy nagy buli lenne :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák