Új hozzászólás Aktív témák

  • Djuree

    félisten

    válasz F.B.I. #1632 üzenetére

    az a captain vor az elég húzós még később is. dobja azt a sárga szart ami leszívja a pajzsot hp-dat seperc alatt, ha látod menekülj onnan amíg el nem tűnik.
    majd dobja a seer pistol blueprintjét meg a 2 alkatrészt hozzá, azokat farmold ki és majd a foundryba rakd össze, sokáig jó pisztoly lesz, egy lövés mindenki. :K
    most hogy level6 lettem, megvan a soma, cpt vor kb. 10 mp alatt szétesik, az újoncok oda sem érnek már halott. :C

    más:
    tegnap nyomtam capture nightmare pályákat, vagy 10-et egymás után, nagyon egyszerű, nem kell leállni lövöldözni csak végigszaladni a pályán, max 5 perc/run. rájöttem ezt jobb soloba, mert mindig van aki nem tudja a csapatból mi lenne itt a célravezető taktika és leáll harcolni és persze h behal és mehetek vissza éleszteni. én ezekért mostmár nem megyek vissza, haljon el, annál könnyebb nekem. sőt a végén inkább soloztam. persze ekkor jött a sztalker és pajzsom sem volt a nightmare mission miatt, 2 mp alatt levágott. :W gyáva fos...
    ja és persze soha nem ad hammershot modot... :O mentem már vagy 100 nightmare-t...

    [ Szerkesztve ]

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Új hozzászólás Aktív témák