Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rathrol

    aktív tag

    válasz Reaper #745 üzenetére

    Légy üdvözölve! :)
    Én is nemrég kezdtem, de én úgy tudom hogy a pilóta rang alapján. De majd itt kijavítanak a veterán pilóta urak! :D Amúgy én is wot nyomom (2éve), de nekem is azt az érzést nyújtsa hogy csak szívok/idegeskedés...lehet odaadom a haveromnak az acc.nem éri meg tovább folytatni. Ezzel meg elvagyok, lehet idővel ha elmúlik a varázsa akkor ezzel is csak az ideget eszem, de ne úgy legyen!:D

    [ Szerkesztve ]

  • PAtr0n

    addikt

    válasz Reaper #745 üzenetére

    Szia, üdv a csapatban!

    Számít, hogy milyen (mekkora Tier) gépekkel indulsz csatába, és persze az is, hogy a Pilótarangod mekkora. Nagyjából egyenes arányban van a 2, mert mi lenne akkor ha csak Tier2-es gépeket raknál a slotokba sok csatát megélvén, és betenne full kezdők közé. Úgy is olyanok közé tesz akik már szintén sok csatát megéltek, csak most a hulladék gépekkel jönnek játszani. :)

    Na igen a grafika valami elképesztő ahhoz képest, hogy meglepően gyorsan fut még egy laptopon is! WoT-os topicban már hurrogják is, hogy bezzeg majd a tankos része biztos gépzabáló lesz, mert ott már részletes lesz a talaj, meg a fák/sziklák/bokrok/tereptárgyak kidolgozottsága. Szerintem meg nem lesz sokkal erőforrás igényesebb, elég csak a WoWP-ból kiindulni, hogy hibába a levegőben játsszák, sokan panaszkodtak a rossz framerate-re. Innen én azt gondolom hogy a Gaijin-nál tuti figyelnek az optimalizációra a tankos résznél is.

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

  • XP NINJA

    őstag

    válasz Reaper #745 üzenetére

    Valóban gyönyörű, én ultrán játszok, kb 30fps-sel :N
    Nekem a nap tetszik legjobban, iszonyat jól van megcsinálva.
    Először youtube-on láttam valakinél egy gameplayt és nem hittem el amikor mondta hogy ingyenes :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Reaper #754 üzenetére

    Ez talán működik arcade módban ahol mindenki 100-200 méter magasan bohóckodik duplafedelű gépekkel, ráadásul olyan kis kaliberűek a géppuskák, hogy simán átmennek a fa-vászon gépeken rombolás helyett. De nem túl szerencsés nagyobb erejű gépekkel ilyen magasságban manőverezni. Főleg nem olyan géppel ami manőverezés közben hajlamos extrém gyorsan magasságot veszíteni (pl: LaGG sorozat). Na meg ahol már a lőszer javadalmazás is azt jelenti, hogy másodpercenként 3 kg-nál is több ólom hagyja el a gépet már rendszerint nincs túl sok időd manőverezni. Bekapsz egy sorozatot és az utolsó csavarig széthullasz.

    Ezért lenne kritikus, hogy például át tudod-e verni az ellenfeled, mert ha mindenki botkormánnyal nyomul, akkor elég csak egyetlen rossz mozdulat az ellenféltől és már kiszabadulsz a karmaiból, de egérrel tök más a helyzet, azon nem nagyon van mit elrontani, aki egy kurzort rajtad tud tartani, az úgy tud rátapadni a seggedre, mintha hozzád lenne kötözve.

    Na mindegy, azért én az esetek többségében élvezem a játékot. Csak akkor jövök ide nyafogni mikor végképp kiborít (olyan 1-2 óránként, akkor ököllel rávágok az Alt+F4 kombinációra). :D

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Reaper #756 üzenetére

    Úgyis az egérnél fogsz kikötni. A joystick esetében neked kell vezérelned az összes vezérsíkot, míg egér esetében csak gondolnod kell egy irányra és a számítógép mindent megcsinál helyetted. Ezért tartom úgy, hogy sokkal jobb lenne nem arcade/historical/full real kategóriákra bontani a játékot, hanem az egyik az egérrel repkedős a másik meg a joystick-ot használók játékmódja lenne.

    Az arcade mód meg a legsötétebb idióták gyűjtőhelye. Érdemes gyorsan elkezdeni historicalban játszani. Az előbb nyomtam egy arcade kört és az egy dolog, hogy abszolút csak én, csak egyedül, csak kizárólagosan egyedül én használtam a chatet illetve a beépített parancsokat (érdemi reakció nulla, semmi, pont ahogy a World of Tanksben már megszoktam), de az már nagyon gáz, hogy már csak 1 db ellenséges tank maradt, azt kellett volna leszedni, de az én gépem erre alkalmatlan volt, meg egyébként is a légi harccal voltam elfoglalva. Nekünk még volt 14 db földi egységünk, amit lassan lecsipegetett az ellenség, mert egyik bombázónk, Stukánk vagy nagyobb tűzerejű vadászunk nem volt képes leszedni az utolsó tankot.

    Jó volt látni az eredményjelzőn, hogy a kék csík még félig van, a pirosból meg alig látszik valami, majd innen kikapni... :)

    De az is jó mikor repteret kell foglalni és fogynak a ticketek. Az ezt megelőző kör 4,5 perc alatt ért véget, mert mindhárom repteret az első mozdulattal elfoglalta az ellenség és rajtam kívül senki sem próbált foglalni. Négy géppel léptem a csatába és mindegyik ráment a próbálkozásra hogy repteret foglaljak.

    Az arcade mód borzasztóbb mint a World of Tanks, ami nagy szó ha tudjuk, hogy a WoT a világ szobapáfrányainak gyűjtőhelye.

  • Flayer

    senior tag

    válasz Reaper #796 üzenetére

    Üdv!

    Igen csak mivel az angol legelső elérhető bombázó van 2 fighter ami jó1 pillanat alatt szétkap még,tehát nem keresem a tömeget még!:)

    Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

  • John_Doe

    senior tag

    válasz Reaper #798 üzenetére

    Ez tudtommal nem igaz. Az hogy hány torony tüzel csak attól függ rálát-e az ellenre. A skill csak annyiban járul hozzá hogy ha 1 embered van a skill szerint akkor a többi érték arányosan csökken a több toronnyal rendelkező gépeknél ezt jelzi is. Bár úgy rémlik az megint skill függő hogy a hogy több ellenfél esetén ne egyet akarjanak lőni de ebben nem vagyok biztos.

    szerk.: a skill neve egyébként az hogy képzett lövész szóval én úgy értelmezem ettől még van ott egy vakegér újonc aki lövöldöz.

    [ Szerkesztve ]

    Shal'kek nem'ron!

  • Djuree

    félisten

    válasz Reaper #798 üzenetére

    ezt nem értem. miért ne lenne minden lövész állásban ember? úgy veszed a gépet h van hozzá legénység. embert eleve nem is tudsz venni, nincs olyan opció :F
    max a sima gunnereket tudod cserélni experienced gunnerrekre...az meg nem az.

    John_Doe: pontosan így gondolom én is. :K

    [ Szerkesztve ]

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Új hozzászólás Aktív témák