Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz SpaceJam #14334 üzenetére

    Nem is olyan ritkán ;)
    "ráadásul érdekes módon csak kettőtöknél jelentkezik" - Jujj szégyelellem magamat... Helyetted is! Mert nem ment a szövegértés, vagy valahogy kimaradt a "Szinte az egész klánom aki aktívan (kb 20 ember) játszik panaszkodik arról, hogy különös módon a nagy boosteres meccsek valahogy mindig gyengén sikerülnek. van aki nem is aktiválja már őket. De sok random csapattárs is panaszkodik!" és a random példának behozott screenshoot is. Ellenben megy a személyeskedés, hogy béna vagyok a játékhoz. Biztos igaz ez, 6,5 év napi játék után, de ha ennyi idő alatt nem jövök bele, akkor talán nem az én hibám. (ez idő alatt letettem többek között két nyelvvizsgát)
    Sebességbeli problémákra nem panaszkodok (jelenleg) 10400F + 32GB RAM + SSD + GTX950 kombóval, de most nem is ez volt a téma.

    Mindegy, ha neked jó úgy a játék, ahogy na, akkor örülj neki, nekem lenne egy hosszas listám a Gajinnak h mit kéne változtatni (a java része nem is lenne komoly) hogy "élvezhetőbb" legyen a játék. Az pedig, hogy a játék minél többet akar maga mellett ülteteni egy olyan dolog, amivel nem tudunk mit kezdeni (és valahol mint leírtam VAN is alapja), de létezik. Ha te nem veszed észre, azután hogy nem fizetsz, (és elvileg sokat játszol) a saját bambaságodat igazolja.
    Peace.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák