Új hozzászólás Aktív témák

  • PAtr0n

    addikt

    válasz raggg #304 üzenetére

    Iszonyat jó játék, igazából széles rétegnek készült, ha könnyed és gyors akcióra vágysz akkor rögtön belevághatsz, a feladatok általában ugyanazok (szedd le az összes enemy gépet, vagy enemy ground unit-ot, vagy bombázd szét a bázisukat) A pályák nagyon szépek, a síkságokon keresztül, a tengerparti részeken át, az alpokig minden van. A sérülés modell igen jónak mondható (bár csinál furaságokat néha), ha pl ellövik a jobb szárnyon a lapátot, az nagyon érezhető, sokszor szakadnak le a szárnyak jól irányzott lövésektől, az sem ritka hogy kilövik a pilótát (ez bombázónál bombázás elött igen kellemetlen), a hangok, effektek, grafika nagyon egyben egyben van.
    Kicsit sok a rammer, aki egyből beléd jön szemből, néha felhúz, de meg lehet szokni :)
    Volt úgy, hogy A német BF110-C4-embe (Heavy fighter/bomber), belerammoolt szemből egy sima fighter, ő szétszakadt, nekem meg a jobbos motoron pattant el, ami ennek hatására le is állt szép lassan. Kb. 160km/h sebességgel érkeztem a bázisukra és még kilőttem pár földi cuccost, és hősi halált haltam.
    Múltkor egyszerre 5-en! ütköztünk egy kanyonban. Jött egy heavy akit követett egy fighter, a kannyon tetejéről jött 1 fighter, akit 2 üldözött (az egyik én voltam). Valahogy úgy sikerült, hogy mind az 5-en össze a levegőben. Be is írták akkor sokan, hogy mega crash, ilyet még nem láttak soha :)

    Szóval érdemes nekikezdeni, a historical módot nemsokára elkezdem, eddig csak arcadeban toltam de az valami fenomenális, alig lehetz letenni, nagyon odaszögez. Nincs is kedvem a World of Warplane-hez, de azért adok annak is egy esélyt majd. A full real módot is ki fogom majd, de ahhoz szeretnék előbb egy jó kormányt, meg fejkövetős rendszert.

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Új hozzászólás Aktív témák