Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz nemeth989 #518 üzenetére

    Jajj ugyan már. Nem kell mindig a szar magyar fizetésekkel takarózni. Egy nyomorult in-game tárgyért kifizetni egy teljes dobozos videojáték árát a világon mindenhol sok. 50-60 euró vagy éppen dollár az USA-ban, Angliában és Németországban is egy teljes, dobozos, frissen megjelent videojáték ára.

    Nem azt firtattam, hogy meg tudjuk-e fizetni, szerintem a magyar játékosok között is bőven akad akinek nem lenne akadály megvenni ennyiért egy prémium tankot vagy repülőt.

    Én azt firtattam, hogy pofátlan ez az árazás. Ha veszel egy dobozos játékot, akkor annak minden porcikája, minden tartalma korlátozások nélkül a tiéd. Mennyit kell a WoT-ra vagy a WT-re költened, hogy ugyan így tiéd legyen minden? 800-900 euró elég lesz? Az már 240-270 ezer forint.

    Na de tegyük fel, hogy nem akarsz megvenni mindent, mert felesleges, de szeretnél rendelkezni 3-4 prémium cuccal, az 50-60 eurós darabáron számolva simán kitesz 150-200 eurót, ami megint csak iszonyat sok egy nem free-to-play játékhoz képest.

    Azért a free-to-play korrektséget nem csak abban lehet mérni, hogy mennyire tudsz érvényesülni fizetés nélkül (szerintem a WoT-ban és a WT-ben is bőven lehet), hanem abban is, hogy ha elhatározod, hogy fizetsz, akkor mennyire pofátlanul markolnak bele a pénztárcádba.

Új hozzászólás Aktív témák