Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz RG4L #1642 üzenetére

    Repülős példa , na , te abban annyira belemélyültél menj már :DDD (én már inkább szállok le a földre :D ) Nem lehet a spwan rendszerbe belenyulni ,szerintem mert most azért , úgy ahogy jó a tankoknál , 85 pl könnyen be lehet lőni , tehát ha 1v1 és neki 2 spawnja van akkor sem biztos , hogy nyer pl egy tigrisel szemben , egy pantherel szemben meg , höh :D 105 shermantól pl ÉN elvenném azért azt a 2 spawnt , főleg , hogy tudtomal az 105mm M4 Hovitzer , az egy gyalogsági támogato fegyver volt , és azt a tankot arra is tervezték .... (lég védelmiktől is vegyük akkor el a 2 spawnt ? :U mert úgy meg egy jobb Stuka pilóta halálba terrorizálná a népet realisticben)

    @Malibutomi: Aligha , annak nem az a neve , hogy M4A1 :DDD akit a hülye haverja húzott be a M6-al a csatánkba .

    @RG4L : hmm , egy valag bottal nem is lenne kivitelezhetetlen , és még jól is nézzne ki , lelőni a playereket , majd a botokat , hogy nehogy kilőjék a csapatunk bomberjeit , ez tetszene :K

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák