Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Micsurin #1034 üzenetére

    Én csak légvédelmiekkel megyek a tankok közül. Furának fog hatni de teljesen normális ami történt. Egyből is szét tud, meg több tárból is.
    Nem a páncélt lövi át 1000m-ről!
    Aki tud vele játszani annak élvezetes lehet tanokat ölni ilyen darálókkal, taktika annyi hogy lukakon kell belőni (vezetőoldali nyílás) vagy ha már az ellenfél észrevett amit el kell kerülni akkor a csövét kell vagy fix tornyúaknál a lánctalpat. Igazi szopatógép ha valaki tud vele menni, valahol megvan egy visszajátszás amikor egy szegény SU122-őt kerülgettem wirblewindel és soroztam több tárból a játék meg csak adta be a hit-eket, végül az ellenfél unta meg mivel nem tudott mozdulni. ;] KV2-t is öltem már vele. Lőni kell folyamatosan, meg kerülni a lövéseket.
    37mm autocannonon ellen a nehéz tankok jók, na azokat már nehéz kinyírni. 20mm-esekel a könnyű tankok darálhatók a közepesek csak taktikázva.
    Eddigi tapasztalataim:

    Flakpanzer 1x20mm: saját tierjében tankok ellen közepes, de egy lövés és kanyec, nagy tierekben repülők ellen inkább.
    Hercuels és beauwolf medálokat szépen gyűjti. Tankok ellen csak idegesíteni jó.

    Sdkfz 37mm: Tankok ellen jó, csak nyomni kell a gombot és húzkodni több ponton. Saját tierjében igen jó tankok ellenn, nagyobb tierekben is simán használható nehéz tankok neccesek. Kissebb repülők 1-2 hit, de lassú tűzerő miatt nem szeretem.
    Tanok elleni taktika hogy nem szabad megállni ha észrevettek, lehet vele aránylag pontosan menet közben lőni. Folyamatosan lehet vele lőni.

    Wirblewind 4x20mm: Örök kedvenc, lövés gombot nem kell elengedni sosem. Páncélja egész jó ha nem a tornyot lövik, Pz4 alapú aránylag jól bírja a lövést. Tankok ellen gyengébb mint az sdkfz, repülők ellen a legjobb eddig. Lőszer nem szokott kifogyni. (3200) Újratöltés lehetne gyorsabb.

    Ostwind: 1x37mm: Tankok ellen is jó, de nehéz tank necces. Repülők ellen közepes. Lőszere nekem mindig kifogy és akkor már csak repülőzni tudok vele. :((( (320) Folyamatosan lehet vele lőni.

    Nehéz tankokat csak úgy tudok megölni hogy lassan szedem szét őket, tehát cső, lánctalp, motor és szép lassan kiégnek. Persze ez hosszú folyamat, egyik ilyen darálóval sem lehet bemenni a tömegbe, távol kell maradni a nagy csatáktól!

    Kicsit olyan ez mint a tankelhárító puskák, azok is kis kaliberűek mégis lehet velük kárt tenni tankba. Na most ez ugyan az csak nagyobb kaliber és autómata. Így már összejön a képlet.

    [ Szerkesztve ]

    Vintage Story PH szervere újra fut!

Új hozzászólás Aktív témák