Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Stauffenberg #511 üzenetére

    Csak képletesen mondtam. :) El lehet vele találni dolgokat, de néha nagyon durvákat mellélő. Ilyenkor utálom, amikor mondják, hogy "Russian Accuracy", meg hogy 0.8.6 óta mindent el lehet találni, óriási baromság az egész, még a 0,33-mas löveg (Foch) is lő mellé ezerrel, ha olyan napja van.

    (#512) torz on borz: Entak a mod '43-mas T-34-gyel ment, én meg a sima non prém 57 milis T-34-et próbáltam ahhoz hasonlítani, de úgy tűnik hiba volt. Azzal a 200-as átütésű APCR-rel máris nem olyan rossz, csak ezt ugye a nonprém 57 milis nem kapja meg.

    Amúgy rosszul fogalmaztam: Ki lehet szedni a tróger szarokat, csak amíg nekem több lövés, mire meghalnak, addig ő egy lövéssel szétkúrja a kis medem.

    (#528) whYz: Biztos jó kis tank lehet, múltkor megakadt a szemem rajta a tech tree-ben. Durva a páncélja, kár, hogy csak OB előtt volt megvásárolható.

    (#548) JackFeryll, (#549) bob.zxr: Jó látni, hogy másnak is tetszenek a komcsi gépek, lassan már úgy éreztem magam, mint kutya a farkasfalkában. :D

    (#567) JackFeryll: Szerintem a '42-es T-34 jó kis gép, legalábbis nekem a CBT-n tetszett. Jól ment vele.
    - - - - - - - - - - - - - - - -
    Más: Akkor megéri megvenni a 43-mas T-34-et? Néztem, hogy elég durva XP szorzója van, nem lenne baj, ha besegítene a haladásban. Esetleg érdemes akcióra várni, itt is szoktak prém gépeket leárazni?

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák