Új hozzászólás Aktív témák

  • PAtr0n

    addikt

    válasz RG4L #2029 üzenetére

    Ne rugózzatok már a "nem viszi át semmi szemből" dolgon, írtam, hogy "Ebben az eventben", ahol ugye se Tiger se Jumbo, se IS nem volt. A maradék géppark orosz meg amcsi oldalon pedig igencsak megszenved vele 1km felett, de leginkább nem tud csinálni vele semmit, pláne ha be van forgatva. Ezért jó farmtank amikor ilyen eventek vannak, de ezt már ecsetelte más is. (nehúzzatokmáfel!!!! :D)

    #2030 Máté94
    Nemrég linkelted a devblogos írást, és már nem emlékszel mit írtak benne? vagy csak annyi maradt meg, hogy lesz külön Ultimate SB? :) Segítek: "You will have several options of switchable scenarios for the mode with different vehicle sets available in them. Choose the right option for you!"
    Szerintem ez mindent elmond.
    Elvileg a héten már bekerül egy mikro patch formájában. Aztán győzzük kivárni. :)

    WoT-os téma: Én cirka 1600 csata után rájöttem, hogy egy erősen manipulált, hibás mechanikájú okádék játék. Szerencsére pénzt nem sokat tettem bele, abból a kevésből is csak garázshelyet vettem. A WT-ben megtaláltam azt amit szerettem volna, és még a hibái ellenére is nagyon szeretem.

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Új hozzászólás Aktív témák