Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt501

    nagyúr

    válasz Aurig@ #2576 üzenetére

    Ezzel én tisztában vagyok, hogy kültéren nem sok értelme van, viszont épületen belül már más a helyzet, Bp-n is jártam már sok olyan épületben ahol 0 jelerősség volt az összes szolgáltató esetén, ahogy elhagytam az épületet (vagy helyiséget) egyből lett hálózat, szóval én itt az épületeken belüli elérési problémákra gondolok, mert az bizony sokszor előfordul, nem csak vidéken.
    VoLTE-t
    meg nem hasonlítanám össze a VoWiFi szolgáltatással, mert a kettő nem ugyan az, már a nevében is ott a különbség, az egyik a 4G LTE hálózatot használja a másik WiFi hálózatot használ.

    4Grider
    valószínűnek tartom, lényegesen kisebb költsége van egy VoWiFi hálózatnak mint egy 4G hálózat tornyának (bázisállomások és antennák) üzemeltetésének mindennel, pláne ott ahol eleve nehezek kivitelezhető ezek kiépítése, vagy tényleg irreális költségekkel járna, vagy csak kevés embert érint a probléma, mert ott a VoWiFi költséghatékony alternatíva lehet.

    ''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

Új hozzászólás Aktív témák