Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz #79335424 #9407 üzenetére

    Értem, amit elsők között találtam a témában az ez a cikk volt, tény hogy akkor nem néztem meg a weboldalukat, mert a felhasználói vélemények érdekeltek nem pedig hogy mit ígér egy szolgáltató :) Az oldal alapján félreértelmeztem pár dolgot és az jött le hogy nem éri meg. De ha azt mondod működik akkor elhiszem.
    Nekem nincs ilyenem, több okból:
    Először is, alig 2-3 napja hallottam róluk :) Aztán jelenleg nincs olyan személy akivel ingyen beszélnék. És így is alig tart ki egy napot a telefon, nem kellene hogy még jobban merüljön :) Ismerősi köröm egy része jellemzően még okostelefont sem használ (vagy nem is érdekli vagy nem hajlandó). A másik felét meg nem érdekli hogy fizessen mobilnetért a telefonján. Persze használni szeretné... Ha lenne netje akkor szerintem viber vagy hangouts esetleg fb messenger amit használnának, ezek vannak a nagy többségnek. Van akivel skype-on beszélek, de nem hívás mert 'butatelefonja' van, így pc-ről ír mindig :) Van akinek a 3000-es feltöltés 4 hónapig elég. Nem mondom, hogy ha lenne lehetősége akkor többet telefonálna, de akkor még mindig ott van hogy a netet havonta kell fizetni, és elég szar árai vannak, főleg a kisebb csomagoknak. Persze van wifi is, de akkor meg megint majdnem olyan mint a vezetékes, helyhez van kötve. Pont a mobilitás veszik el.
    Nekem most browsercalls acc van, igaz hogy nem ingyenes de bárkit hívhatok jóval olcsóbban mint a reenger-en (0.55 vs. 18 FT) Én sem telefonálok sokat, engem meg jellemzően nem is keresnek sokszor :D Nem érné meg, azt látom.

    [ Szerkesztve ]

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák