Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • schferenc77

    aktív tag

    válasz truefx #7193 üzenetére

    A DMZ-vel csak óvatosan, én is megszívtam vele. Hiába volt DMZ-ben nem engedett át egy adott portot, csak ha direkt port forwardba is beletettem.

    Más: kb másfél éve FVD-t használunk otthon, 2 analóg melléken. Sosem volt az a 100%-os, de elviselhető. Hirtelen felindullásból kipróbáltuk a callwithus.com-ot, nem dellmont/betamax klón, hanem önálló cég. Igan nincs free időszak, de alapból 2,1Ft a vezetékes és 9,4Ft a mobil Mo.-ra és tökéletes a minősége. túl vagyunk kb. 100 híváson és egyszer sem volt panasz, egyik oldalon sem.
    Közben volt egy másik váltás is, az analóg telefonokat lecseréltem Siemens Gigaset DECT telókra (A420), és láss csodát ezzel még a FVD is sokkal jobb lett, nincs recsegés.
    Egyenlőre kérdés, hogy marad-e a FVD, vagy véglegesen átváltunk CWU-ra, de a Gigaset telefonok már biztosak, ráadásul kihangosítva is nagyon jó a minősége.

    CWU-nak előnye még, hogy egy reghez több accountot is lehet társítani, mindegyiknek más caller ID-je lehet. Lehet konfigolni a párhuzamos hívások számát is, szóval tetszik. És nincs kapcsolási díj sem. 5 USD a legkisebb feltöltés, kb. 250Ft-on váltják (kezelési kts-et is figyelembe véve).

Új hozzászólás Aktív témák