Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • betyarr

    veterán

    válasz Ferenc. #23186 üzenetére

    kodek csak akkor kell(het) ha külön sip appal (csipsimple,groundwire,zoiper stb.) akarsz telefonálni a mobilodon.többen is próbálkoztak/próbálkoznak,de ott sem mindig átütő a siker.a voip minősége mobilon sokban függ a telefontól,illetve annak hardverétől,illetve a mobilnet minőségétől is.brutál hardverrel,4g-vel és mobilevoip appal el lehet érni gsm minőséget is.sajnos itt sem mindig garantált a siker.
    én itthonról szoktam használni a voipot főként,dedikált eszközzel (gigaset a510ip készülékkel).ezen 99,99%-osan tökéletes a hívás minősége.talán ezerből 1-2 hívás nem sikerül tökéletesre.

  • KILLERLALA

    tag

    válasz Ferenc. #23186 üzenetére

    Kedves Ferenc !
    A MobileVoip program nekem is szörnyű élményt okozott !
    Mióta áttértem Zoiper használatára, minden jó.
    Persze igaz amit a többiek írtak, hogy függ a telefontól + a net minőségétől.
    Én egy Redmi Note 2 Prime készüléket, StuntCalls, Zoipe, Telenor 4G LTE cuccal operálok, de csak elvétve van rossz minőségem.

    Tehát ha úgy döntenél kipróbálod a Zoipert, az alábbiakat feltétlen be kell állítani használat előtt:

    Csinálsz egy SIP fiókot.

    Ha ez kész, elvégzed ezeket:
    Szerk-->Fiókok-->kiválasztod a fiókot-->Kódek beállitások--> csak az aLaw-nál legyen pipa !
    Szerk-->Fiókok-->kiválasztod a fiókot-->hálózati beállítások-->Regisztráció lejárati idő, na ezt 600-ra átírod.
    SzerkFiókok-->kiválasztod a fiókot-->Lehetőségek-->DTMF típusa-->RFC-2833
    MENTÉS !!!!

    Szerk-->Csatlakozás-->Listening Ports-->Na itt minden random Port legyen " KI ", azaz sehol sem legyen pipa a végén !
    MENTÉS !!!!

    Szerk-->További-->Az indulás Androiddal + Send Google Analytics ne legyen kipipálva !
    Szerk-->További-->Támogatott hálózatok--> Wifi, 2G, 3G, 4G pipa mind után !

    Remélem tudtam segíteni !

    Üdv: Laller

Új hozzászólás Aktív témák