Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KTU

    addikt

    válasz MaCS_70 #17957 üzenetére

    Én a Fonio-t választottam, akkor még ez olcsóbb volt 5Ft / 20Ft másodpercalapon.

    Most az ephone 3,89Ft / 19,9Ft perc alapon számláz, plusz havonta 100Ft / telefonszám.

    Fonionál csak 1x100Ft / telefonszám, nem havonta,
    használjuk PAP2T, Gigaset és androidon, nagyon gyorsan felépül a hívás, nagyon jó minőségű, nincsenek anomáliák (mint pl. reenger) tényleg jó, kifele nem telefonálok rajta csak hálón belül, ami ingyenes.

    Ezt csak bekopiztam: :U
    Fonio: 21, 1, 44, 62, 72, 76 ezekből a körzetekből adnak 100Ft-ért számot saját számmezőből.
    Ezen kívül magyarországi vezetékes hívószámot tudnak adni bármelyik másik körzetből, egyszeri 1000Ft-ért.
    És nincs további havi költsége egyiknek sem.
    Másodpercalapú számlázás: vezetékes 5Ft, mobil 20Ft.

    [ Szerkesztve ]

    "Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

  • FeRkE

    őstag

    válasz MaCS_70 #17957 üzenetére

    Az Ephone számod nem csak Magyarországon tudod használni? Én úgy tudom.. Pont hasonló szituban leszek hamarosan, aug elején költözök ki UK-ba és viszem az Ephone-t is, majd ott kiderül. Még arra gondoltam, hogy csinálok vmi VPN-t édesanyám otthoni Asus routerére (az én Asusomat beállítom a Tomatoban OpenVPN clientként, az övét serverként) és akkor hazaiként fogok látszódni, kíváncsi vagyok, hogyan működne..

  • Stanlee

    őstag

    válasz MaCS_70 #17957 üzenetére

    Szia! Megvarnam azt, amig kiderul, hogy a kulfoldre szakadtak milyen netelofizetest kapnak, es az milyen routerrel jar. Nyugaton mar sok szolgaltato olyan routert ad, ami egy kezdetleges "alkozpont", amibe be lehet allitani mas voip elofizeteseket is, es a hivasokat onnan lehet rogton kezdemenyezni, nem kell az ATA, stb. Szerintem kenyelmesebb, ha az orszagon beluli hivasokat is ugyanarrol a kezibeszelorol lehet inditani, mint amin keresztul az otthoniakkal tartjak majd a kapcsolatot, igy nem lesz egy keszulek csak a magyar szamnak fenntartva. Nekem itt egy Fritz!Box van a nemeteknel, ebben van egy 1&1, egy dellmont es egy sipgate elofizetes regisztralva. A box tudja, ha nemet vezetekest hivok, akkor az a 1&1-on megy, kulfold es mobil dellmont, a sipgate meg log a levegoben, mert azt hivogatom a voip-os hulyeskedeseimmel.

    “Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

Új hozzászólás Aktív témák