Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • St3ven

    addikt

    válasz atillaahun #104 üzenetére

    Én egyébként most a CallingCreditnél töltöttem fel az egyenlegemet (ActionVoipról váltva), illetve töltöttem volna, ha múlt csütörtök óta jóváírták volna a 10 eurót... :(

    Egyébként ActionVoippal azóta sem jött össze Local Access Numberen keresztül hívni, igaz, nem is nagyon erőltettem. A MobileVoip alkalmazást azt írja, nem érhető el ezen a területen Access Number, a honlapon viszont fent van egy szám.
    Ha jól emlékszem, ennek az lenne a lényege, hogy a mobilszolgáltatódnak kifizeted az Access Number hívásának a díját, a VoIP szolgáltatónak meg a hívott számnak megfelelő tarifát, és nincs kapcsolási díj. Nekem ez azért lenne jó, mert 11 Ft-ért hívok vezetékest, az Access Number márpedig nagyon annak tűnik. Itt írtam róla részletesebben, az én szempontomból legalábbis.

    Az igazsághoz hozzátartozik, hogy egyszer sikerült a hívás egy Nokiáról (magyar mobilt hívtam), csak valami miatt megduplázott minden számjegyet, és végül egy francia számot kapcsolt. A Call Deatils alatt egyébként csak a francia mobilhívást számlázta ki, Actionvoip To-Go Number típussal, tehát elviekben működik a dolog.

    Az LG-n egyébként a szünetet vesszővel lehet beiktatni.

    [ Szerkesztve ]

    Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

  • zichie

    senior tag

    válasz atillaahun #104 üzenetére

    Én évekig egy Nokia E65-el használtam SIP-et, de csak wifin. Most váltottam nemrég androidra, s nekem is a MobileVOIP jött be, csak azt használom, de nekem a legújabb verzió nem működik, így a 3.14-est használom. A legújabb verzió azt produkálja, hogy a hívott fél semmit nem hall csak csipogást, a 3.14-essel nincs ilyen gond.

    A MobileVOIP-ben be lehet állítani telefonszámot, hogy híváskor mit küldjön el. Én az otthoni vezetékest állítottam be. Ez akkor vicces pl, ha a villamoson utazva telefonálok vele, s a hívott fél csodálkozik, mert hallja a háttérzajokat és közben azt látja, hogy az otthoni vezetékes számról hívom... Persze hivatkozhatok arra ilyenkor, hogy nagy a hatótávolsága az otthoni dect telefonnak. :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák