Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz otps #9969 üzenetére

    Nem mondom, hogy nem örülnék egy Tapatalk lehetőségnek, de megértem az indokaikat, amiért nem teszik kompatibilissé az oldalt. Ezen kívül viszont én elvagyok itt. Most is 10mp alatt találtam rá a korábbi hsz -edre. Mindezt Androidon, mivel én asztali környezetben is ARM Androidot használok (Android miniPC). Szvsz. inkább Neked kéne kis rutint szerezni a fórum kezelésében, ha nekünk, többieknek ezzel nincs problémánk. Egyébként sem tartom etikusnak egy fórumon a "csináljunk másik fórumot" ötletelgetést.
    Ami a reagálást illeti, én erre válaszoltam korábban (csak egyet kellett visszalapoznom): #9923.
    Kicsit mindketten tévedtünk. Én abban, hogy Te Callback -et írtál, ami menni fog 1X2G + 1X3G slotokkal is, mivel a hívás kéréshez elég a 2G, a többi úgyis GSM -en megy.
    Te abban tévedtél, hogy Callback esetén ugyanúgy aktív a GSM hálózat, hiszen ezen bonyolódik a kimenő hívás.
    Nem használok Vibert, ezért nincsenek vele tapasztalataim, hogy miként tud vele DS -be menni a teló (ha tud), miközben a fogadás -figyelés aktív marad.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák