Új hozzászólás Aktív témák

  • andatti

    senior tag

    válasz gboszi #1987 üzenetére

    Ha már kissé megszólíttattam, még ha névtelenül is...
    Sumsang-nak van igaza. Mások számára próbálunk segíteni egy-egy kifejtéssel, igyekszünk (nem csak én, MINDENKI) a lehető legjobban körüljárni 1-1 témát, részt, lehetőleg úgy, hogy ne maradjon ki semmi-senki... vagy ha gondunk van, azért itt kérdezünk, hogy más is épüljön, tanuljon belőle.
    Belőlem kijött a "statisztikus" a sok számolással, valamint úgy tanultam és az élet is azt igazolja, hogy mindent alaposan körül kell járni és nem elhamarkodottan, hirtelen dönteni, megszédülve a pillanatnyi szükségletek, vagy az aktuális szuper kedvezmény-akció szlogenének... Az élet mindig felülírja a pontos terveket, mint ahogy írtam is, hogy épp az éves felhasználhatóság miatt rugalmasan felhasználható a mobilnet. Van, aki meg arról írt ugyanitt, hogy a 100 Mb akkor nem jó, ha valaki túllépi 1 Mb-al és akkor már jóval többet fizet érte...
    Nekem Vodfafone standard feltöltős telóm van, ha jól emlékszem 48 Ft körüli percdíjjal... (régen joker plusz-om volt, külön díjért, pedig ott csak kb. 10 Ft kedvezményt kaptam havi 500 Ft-ért, de 30 ezres telefonköltség mellett azért volt annak is hatása...) Ehhez képest nézve bármelyik voip szolgáltató igen kedvezményes, jó választás. Arról nem is beszélve, ha mondjuk árat emelnek valahol, akkor már nem érvényes semmilyen tudományos számítás sem... Ha pedig valami fontos, nem az ár számít, hanem az, hogy azt az ügyet meg tudja oldani az ember.
    Ráadásul én mondjuk elég hülyén néztem ki Szegeden, és Pesten, amikor laptoppal kerestem a free wifit, hogy callback haza tudjak szólni... (mert nem okostelóm van, és hónapok óta nem töltöttem fel) Ráadásul sokszor vagyok vidéken, ahol nem tudom hol van wifi... Ettől függetlenül mostanában nem lesz mobilnetem-dupla sim-es okostelóm, mert másra kell a pénz. De nem vagyok egyedi felhasználó, más is jár(hat) hasonló cipőben. A gazdasági válságtól függetlenül is sokan szeretnének költséget optimalizálni, az okostelefonok is szépen terjednek, és meglátásom szerint a topic látogatottsága is azt mutatja, hogy mindig jönnek újak, akik szinte a 0-ról kezdik mindig...

Új hozzászólás Aktív témák