Új hozzászólás Aktív témák

  • Stanlee

    őstag

    válasz Siriusb #14367 üzenetére

    En nem tudom, hogy mi a jo neked, neki, en csak azt irtam, hogy voltak itt paran akik jeleztek, hogy a Dellmont atbaszta oket es emiatt ugy erzik, hogy a VoIP egy megbizhatatlan dolog - ami nem igaz, csak tudni kell, mit kapsz a penzedert. Ugyanigy nekem sem volt meg a BC-nel beragadt hivasom, amit kegyesen mondjuk masfel ora utan a Dellmont hajlando volt bontani. Ugyanigy lehet hogy a VoIP hivasokkal azert sincs bajom, mert megfelelo hardware-t hasznalok, nem egy softphone-rol beszelek.

    @Club1 Nem hiszem el, hogy kozepes meretu cegkent 500 hivasotok van, havi 1000 perc beszelgetessel. De ugyanugy nem hiszem el hogy Gusztinak az irodaban napi 10 atlagos hivassal (kb 200 hivas/ho) csak 600 percet telefonalnak el. Nekem privatban van havi szinten kb. 500 perc beszelgetesem, es nem telefonalok csak akkor, ha szukseges. A ceges telefonalasrol nem is beszelek. Napi 50-60 percnyi ceges hivasom volt, a legutolso munkahelyemen en voltam az aki a legkevesebbet telefonalta, ezt szorozd fel kb. 30 alkalmazottal, es rogton min. 30 000 percnyi hivast kapsz. Na azt a mennyiseget egyik Dellmont klonnal se tudnad elintezni. Tudom, en csak otletelek, meg azt se tudom mi fan terem a VoIP...

    Reszemrol ez kezd offtopic-ba atmenni, amirol nem is akarok vitatkozni.

    “Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

Új hozzászólás Aktív témák